- Петьо, какъв искаш да станеш като порастнеш?
— Войник!
— Ама това е опасно! Може да те убие врагът!
— Тогава искам да стана враг.
- Що си толкова омърлушен?
— Одеве питах баща ми кое е най-глупавото нещо, което е правил… — И?
— Само ме погледна без да каже нищо…
Жена казва на мъжа си:
— Най-после научих котката да си свършва работата в тоалетната върху вестник!
— Ще е добре да я научиш да изчаква, докато си дочета вестника..
Политик влиза в един супермаркет и напазарува много неща – салами, кашкавал, сирене и др.
Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита:
— Господин Божков, а парите?
— Спокойно, ние за това...
- Ще Ви дам съгласието да се ожените за дъщеря ми, но при условие, че ще спрете да пиете, да пушите, да скитате с приятели и ще и помагате в домакинската работа – пране, готвене, миене и… — Ама Вие да...
- Струва ми се, че вече сте били при мен. – казва докторът – Припомнете ми фамилията си.
— Симеонов.
— Простатит?
— Не, Николай…
Момче иска да си купи куче и пита продавача:
— Мислите ли, че това куче ще бъде вярно?
— Ама, разбира се! Вече пет пъти го продавам и то винаги се връща при мен.
- Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен.
— А с мама разговаря ли?
— Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.
Една жена влиза в магазин и вижда един папагал. Дръпнала го за дясното му краче и папагала проговорил на френски език. Дошъл шефа и тя го попитала:
— Какво ще стане ако му дръпна и двете крачета?
Шеф...
Алкохолът е враг на човека, но Господ е казал: „Да обичаме враговете си!“
Наздраве!
Два сапуна си говорят и единия вика:
— Абе, що си толкоз слаб?
А другия отвръща:
— Често се къпя.
Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама – Сутра ни учи как точно да го обичаме.
Вървял си Иванчо към ТУ. Стигнал и що да види, няма го! На мястото на ТУ само една поляна и на нея кротко си пасат овци. Пита Иванчо овчаря:
— Къде е ТУ?
— ТУ изгоря – отговаря овчарят.
— Моля?!
— ТУ...
Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал:
— Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада.
Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал:
— Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка.
Зайо Байо отишъл в Америк...
- Оперираха ли ви? – пита докторът.
— Да.
— И?
— Осемстотин лева.
— Какво имахте?
— Имах само триста.
— Не ме разбрахте. Питам, от какво се оплаквате?
— Таксата е доста висока.