- Защо жените са лоши шофьори?
— Защото мъже ги учат да карат.
Зъболекарят обяснява на пациента:
— Имате един мъртъв заб. Да му направим ли коронка?
— Не, предпочитам да го погребете без церемонии.
Провайдерите се делят на добри и лоши. И за еднитe и за другите по форумите се пишат гадости. Но в договорите на първите е записано, че 1GB = 1024MB, а на вторите 1GB = 1000MB.
Жената:
— Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди.
Мъжът:
— Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата.
Жена отива на почивка и изпраща оттам телеграма на мъжа си:
„Не забравяй, че си женен!“
Той й отговаря:
„Съжалявам, но телеграмата ти пристигна прекалено късно.“
Отива мъж на работа със синина под окото. Питат го:
— Откъде ти е това?
— Жената ме удари.
— Защо?
— Защото и говорих на „Ти“.
— За това не се удря. Какво си казал?
— Ами лежим си в леглото и ми казва...
На лекоатлетическо състезание. Мятане на чук. Единият от спортистите казва на приятеля си:
— Днес трябва да се постарая – на трибуната е жена ми.
— И да се стараеш и да не се стараеш все едно до там н...
Малко пиленце пита мама-кокошка:
— Мамо, а мен щъркела ли ме донесе?
— Да, само не казвай на баща ти!
Мацка се обажда по телефона на младеж:
— Нашите заминават на вилата, ела у нас.
— А какво ще правим?
— Ще изпием бутилка вино.
— А после?
— Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината.
— А после?
— Ще...
Жена избира в сексшоп изкуствен член. Харесва един и поръчва пет броя. Продавачът:
— Защо са Ви толкова много?
Жената:
— Обичам случайните връзки…
- Имам страхотно куче. Всяка сутрин то ми носи вестника в леглото – хвали се шотландец.
— Като си помисля, всяко що годе добре обучено куче може да направи това.
— Да, но аз не съм абониран за нито ед...
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита:
— Има ли сметана?
— Нe!?!
— А сух салам?
— Не!
— Сигурно и консерви с копърка няма?
— Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща…...
Влязъл заекът в една сладкарница и попитал:
— Имате ли торта от моркови?
— Не, нямаме – казал продавачът.
Излязъл заекът, след 5 минути се върнал и попитал:
— Имате ли торта от моркови?
-Не, нямаме!
И...
Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро.
Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си.
— Хайде да ги преброим – предложил единият.
— Защо ти трябва! – отговорил уморено...
Чукчата си вади паспорт. След една седмица идва да си вади пак.
— Какво става бе, само преди седмица ти дадохме паспорт!
— Ами ходих в тайгата, палих си огън…