Мъж се запознава в бара с не млада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили, и по една време тя казва:
— Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря?
— Не.
— А би ли искал?
— И питаш....
Седи си Генко с една бутилка водка и пие. Някой го пита:
— Това ли ти е единствената утеха в живота?
— Не! Вкъщи имам още четири бутилки.
Батков бил на гости на президента на „Реал“ Флорентино Перес.
— Как управлявате този гигантски клуб – попитал Батков.
— Много просто – назначавам само интелигентни хора.
— А как разбирате кой е инт...
Една учителка попитала ученик:
— Асеновград град ли е?
А той отговорил:
— Не, не е град.
И учителката му казала:
— Е как да не е град като завършва на град.
А ученика казал:
— И Козлудуй завършва на у...
- Защо блондинките не носят часовници?
— Защото всеки „тик-так“ е две калории.
Две пенсионерки си говорят:
— Къде си тръгнала толкова рано?
— На гробищата.
— Ама ще се връщташ или за постоянно?
Срещат се двама пияни. Единият пита:
— Еееййй, ззннаййшшш ллии ккколккуу ее ччъссъъ?
— Ъъ – хъъъ.
— Бблъггуудърряя.
Млада жена на рецепция на хотел:
— Извинете, дали моя съпруг вече се регистрира?
— Фамилия?
— Гинчев… Генчев.. Ганчев, нещо такова…
Докарват в районното пиян. Той се възмущава :
— Искам да знам защо сте ме докарали?
— Докаран сте тук като участник в пиянско сбиване – му отговарят.
— А-ааа, това променя нещата! – възкликва пияният,...
По време на расизма в ЮАР. Бял отива в командировка. Връща се и пита жената:
— Как е, какво правихте, слуша ли е синът ни?
— Страшна работа… синът вчера взел колата и сгазил трима негри.
— Ще му скъса...
Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си:
— Донеси си бележника!
Изплаши...
Между две мухи:
— Хората са много тъпи! Харчат луди пари за тавани, по които изобщо не ходят!
Червената шапчица пита баба си:
— Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— Не ме ли виждаш, че акам!
Парашутисти на пръв тренировъчен полет. Отварят люка, скача първият, скача втори, скача трети… Командирът застава решително пред люка и спира останалите:
— Стига сте се излагали бе, още не сме излетел...
- Г-н Иванов, много съм недоволен от вас – казва шефът. – Вече пет пъти ви звъня.
— Много се извинявам. Какво желаете?
— Нищо. Исках само да ви кажа, че първият път звъннах без да искам.