Българин отива в Италия. Тръгва на пазар, но му се дохожда до тоалетна по голяма нужда, а вече е там. Минава покрай три тоалетни и чука на първата. Отговорът е:
– Уно моменту!
Чука на втората:
–...
Вървял си Мечо през гората, видял една гъбка и й казал:
— Гъбке, ще те набера!
Гъбката отговорила:
— Недей, Мечо, затвори. Имам безплатни минути, аз ще те набера!
Пожарникар спасява възрастна жена от пожар:
— А сега, госпожо, стиснете зъби! Започваме да се спускаме!
— О, но в такъв случай ще трябва да се върнем. Оставих ги на масата.
- Защо блондинките не носят часовници?
— Защото всеки „тик-так“ е две калории.
Журналист интервюира спасител на плажа.
— Какво е най-неприятно във работата ви?
— Когато се давят мъже. Ако не ги спасиш – умират. А като ги спасиш и им направиш изкуствено дишане те бият!!!
- Все казваш, че непрекъснато си водил борба с пиенето, а и днес си пиян като талпа!
— Какво да направя!?! И днес загубих двубоя…
Срещат се двама клошари:
— Ти къде живееш?
— Никъде.
— О, значи сме съседи!
На лекция.
Професорът:
— Един здрав бик оплодител е длъжен на ден да има по 12 „сеанса“.
Женски глас от първия ред:
— Простете, професоре, колко?
— По 12.
— Повторете го, моля ви, да се чуе на последн...
- Вълнуваш ли се?
— Да.
— За първи път ли ти е?
— Не, и друг път съм се вълнувал…
- Защо Лили не се омъжва?
— Чака мъжа на мечтите си.
— И какъв трябва да е този мъж?
— Трябва да иска да се ожени за нея.
Разбойник насочва пистолет към самотна жена на улицата:
— Давай парите!
— Хе, ама тоя пистолет не е ли воден?
— Именно. Само си помисли какво ще стане с грима ти като те напръскам.
- Бленд-а-мед – за здрави, бели и чисти зъби!
— А какво да правят тези, на които са им болни, жълти и мръсни?
Шефът на заразното отделение вижда дежурната лекарка и две сестри да налагат здраво един пациент и учудено пита;
— Докторе, какво става? Защо биете пациента?
Докторката отговаря;
— Как защо, шефе! От...
Две баби си говорят едната казва:
— А бе тая мома която зехме от вашето село, ма тя хубава, ма тя гиздава и пере и чисти всичко върши, само един недостатък има!
Втората казва:
— Какъв ма?
Отново първа...
- С какво се занимавате?
— Предприемач съм!
— И какво предприемате?
— Как какво? Предприемам опити да оживея в тази страна!