Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда.
— Ама… Защо!?
— Сърбаш!
Продължили, жената внимава и след минута – пляяяс, още по-силен шамар.
— Какво се...
- Господине, защо блъснахте колата на дамата пред вас?
— Господин съдия, тя ме заблуди. Даде ляв мигач и, представете си, зави наляво!
- С какво може да се убие Човека-Паяк?
— С Човека-Чехъл.
- Защо кондукторите не могат да работят в чейндж бюро?
— Защото когато клиентите им дават пари, те ги късат и ги връщат!
Лежи си един мъж на плажа с хлапето си, а тъща му се къпе в морето. По едно време тъщата почнала да се дави. Момченцето бутнало татко си:
— Тате, виж, баба маха нещо от водата!
— Ами какво чакаш, сине...
Между приятели:
— Как изкара почивните дни?
— Хапнах соево месо, пих безалкохолна бира, пуших електронна цигара, правих виртуален секс, ходих на избори…
Младо момиче пита майка си:
— Мамо може ли да се оженя за гаджето си Брад?
— Разбирасе че не!!!
— Но аз го обичам.
— И аз го обичам но не се женя за него.
- Как да те позная?
— Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 54 кг.
— Добре, аз ще бъда със светло яке и ще нося кантар и метър.
Пътувайки, на всяка гара пийнал мъж се събужда, поглежда през прозореца и вика:
— Тъпо!
Един от пътниците го попитал:
— Защо непрекъснато повтаряте „Тъпо“?
— Ами с всяка нова гара все повече се убежда...
В магазина:
Един баща трябва да купи на дъщеря си подарък – кукла Барби.
— Имаме три вида Барби: Барби неомъжена, Барби омъжена и Барби разведена.
— Коя колко струва?
— Барби неомъжена струва 18 долар...
- Докторе, мъжът ми не ме задоволява.
— Ами намерете си любовник!
След месец.
— Докторе, вашият съвет не ми помогна: намерих си трима любовника, но мъжът ми продължава да не ме задоволява.
Италианец и българин влизат в тоалетна. На излизане италианецът забелязва, че българинът не си мие ръцете и му казва:
— Нас от малки ни учат да си измием ръцете, след като сме ходили до тоалетната.
—...
Четирима души играят хаэарт в къщата на единия.
Жена му го пита:
— Кога ще спрете да играете хазарт в нашата къща?
— Извинявай скъпа – утешава я той – но тази къща вече не е наша.
Уплашеният турист:
— Има ли прилепи в тази пещера?
Водачът:
— Имаше, но не се притеснявайте, змиите ги изядоха всичките.
Чух в една реклама, че в котешката храна има над 80 процента месо. Ихааа, това е доста повече отколкото в саламите и кренвиршите! Завиждам им…