Ирландец запива в бара. Пие ужасно много, цяла нощ, и към 5 сутринта вече собственика му казва че трябва да затвори да изчисти, да оправи за сутринта. Става ирландеца, обаче се пльосва по лице и си ви...
Възрастен пациент отишъл на лекар.
- Докторе, имам нужда от помощ. Спомняте ли си ония гласове в
главата ми, от които ви се оплаквам от пет години?
-Да.
- Е, внезапно млъкнаха.
- Това е чудесно. Какъв...
Има хора, които ни отвращават въпреки достойнствата си, и други, които ни харесват с недостатъците си.
Франсоа дьо Ларошфуко
В стола на Физическия институт при БАН за обяд няма първо, второ и трето... Там им готвят твърдо, течно и газообразно.
...тя беше в седмия месец от щастие...
Бизнесмен към психиатъра:
- Докторе, помните ли миналото лято, че ме посъветвахте, за да се отвлека от работата да се развличам с жени?
- Да.
- Хайде сега да ме посъветвате как да се отвлека от жените...
При обира на банка гангстерът отмъква $200 000. Директорът на банката казва на пристигналите журналисти:
- Пишете, че са откраднати половин милион. Да го видя този бандит как ще се оправя с жена си!
Тост за децата:
Нека нашите деца имат богати родители!
- Докторе, какво да правя? Много ме натоварва телевизията!
- А как спите?
- Спя добре, но всички сънища са ми с реклами!
...а сега кликаме с другия пръст!!! Три пъти!!! Започваме!! Още два пъти!!! Можете!!!
(Аеробика. 2050 год)
Разговор между майки:
- Моят син е много умен. На 11 месеца е, а вече се научи да ходи!
- Оо, моят е по-умен. Той е на 11 години, а иска постоянно да го носим.
- Мамо, защо клоунът има червен нос?
- За да не го блъсне някой камион.
Един циганин тръгнал на война.Попитал какво му трябва за войната.Отговорили му че му трябват патрони.Нали бил стар и чул бонбони отишъл и купил бонбони.
-Още какво ми трябва?-попитал циганина
-О...
Секретарката се облива в горчиви сълзи. Шефът, съчувствено:
- Какво има?
- Ей сегичка ми се обадиха, че мама е починала!
- Съболезнования, скъпа. Ако искате, идете си у дома, днес ще се оправим без ва...
Мадона си татуирала Обама... и си обръснала Путин!