Ревнива жена пита годеника си:
- Скъпи, ти наистина...
- Да! Да, обичам те!
- Сигурно много ме обичаш. Как ми четеш мислите?
- Как?! Просто ти си третата дето днес ме пита за това!
- Как може да се познае, че блондинка е работила с "Word"?
- По мастилото върху монитора.
- А как може да се познае, че глупава блондинка е работила с "Word"?
- По коректора върху мастилото на монитор...
Обява в пернишки вестник:
"Спешно! Заменям усилвател и субуфер за зимни гуми за Голф 2"
Приключвайки прегледа на невероятно красива блондинка, докторът казва:
- Много сте болна. Та значи: не се връщатe в работата, а се прибирате веднага вкъщи. Съблечете се и си легнете в леглото. Изпийте...
Жена пита мъжа си:
- Какво ще ми подариш за 8-ми март?
- Ами..любов..ще те любя!
- А ако не искам?!
- Ами ще останеш без подарък!
В лудницата двама луди се карат:
-Аз съм пратеник на Бог!
-Не!Аз съм пратеник на Бог!
И така докато се карали,се приближил трети луд и казал:
-Един момент!Аз никого не съм пращал!
Една жена си хванала съседът за любовник. За да не ги хване съпругът й, те решили да пробият една дупка в стената между спалните и така да си вършат работата. Прибира се вечерта съпругът. Лягат си. То...
Да правиш секс с презерватив, все едно да си бъркаш в носа с ръкавица!
От блога на една секретарка:
Днес учих администратора как да сменя тонера на ксерокса. Почувствах се богиня на вселената!
- Докторе, благодаря ви, че ме излекувахте от манията ми за величие! Сега аз съм човек с феноменална, невероятна, фантастична, ненадмината скромност!
Ако нямаш воля, жалко за таланта!
Прибира се един баща вкъщи и гледа - дъщеря му седи в хола и държи в ръцете си вибратор. Човекът се стреснал: "дъще, какво е това от теб?". А тя смутено :"Какво да правя, тате! В класа никой не ме хар...
Между приятел:
-Когато съм с гаджето сякаш сме само аз и тя и останалият свят не съществува.
-Ами да, за да си легне такава мацка с теб ти трябва да си последния мъж на планетата.
Никога не удряйте човек с очила - използвайте юмруците си!
Пияница влиза в кръчмата, сяда на бара, изважда един будилник и започва да пие. След известно време и неопределено количество алкохол поглежда бутилника и казва:
- Два. Време е да си ходя.
- Какво,...