- Знаете ли как се казва братът на Одисей?
- Одикопай.
Една свещичка повече гори!
Една сълза в очите ти блести!
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Учителят поздравява учениците в клас.
- Добър ден, деца.
- Добър ден, господин учителю, - отговарят всички. Само Иванчо гледа през прозореца и мълчи.
- Защо не поздравяваш, Иванчо?
- Защо да лъжа, че...
Титлата най-добър имитатор на Чък Норис отива при…Уокър Тексаския рейнджър…
Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.
-Мамо,в училище ми казват,че лъжа.
-Лъжеш,ти не ходиш на училище!
Един пияница влиза с жена си в магазин за дрехи, блъска се и казва:
- О, госпожо извинете, че ви блъснах, но не ви видях! Много съжалявам!
Жена му го вижда и му казва:
- Абе пияница такъв това беше м...
Много дебела дама пита продавача в мебелния магазин:
- Сигурен ли сте, че този креват е здрав?
- Напълно, госпожо. Фабриката, която ги произвежда, след като ги завърши, ги кара в зоопарка, където ги т...
Попитали един англичанин:
- Кога е лятото в Англия? А той отговорил:
- Зависи, миналата година беше в сряда.
Знаете ли как се наричат дупките на държавното голф игрище?
Отговор: Наричат се бюджетни!
- Тате, какво е това сексбомба? - пита Иванчо баща си.
- Хубаво момиче - отговаря важно родителят.
- А какво е това сексбомба със закъснител? - пита на свой ред Иванчо.
- Какво е? - чуди се бащата....
Седят два админа на облак в рая, пийват си биричката.
Изведнъж се появява трети, целия разрошен, бързо взима бира, само глъва една глътка, после изчезва. И така три пъти. После се появява:
- Уфффф
- З...
Бисери:
....Климатът в Гвиана не е здрав, защото в нея изпращат каторжници. Там има гори от девственици, които доставят строителен материал.
....След завземането на властта от Мусолини, населениет...
Връща се жена от командировка, а в апартамента всичко е на вили-могили - мръсни чинии в умивалника, смрад, мъжа небръснат пред телевизора пие бира и гледа футбол и не обръща никакво внимание на жена с...
- Бранко, защо езикът ти е черен като катран?
- Раэлях водката по асфалта...