Родителите пратили Иванчо да си учи уроците в стаята, а те самите се затворили в спалнята. Иванчо наднича през ключалката и възкликва:
- И тези хора ми забраняват да си бъркам в носа!
- Нали не си забравил, че ми дължиш 50 лева?
- Извинявай, още не съм...Дай ми време, и непременно ще забравя!
Две майки разговарят:
- Днес ме викаха в училище. Синът ми направил голяма поразия и ще го изключват - писал, че сме произлезли от маймуните!
- Но в това няма нищо лошо. А е и вярно...
- Да, ама те...
Алкохолът не помага за решаването на проблемите! Впрочем, и млякото не помага...
Младеж към момиче:
- Ти беше най-красивото момиче на рождения ти ден.
- Благодаря! Старая се!!!
- Специално си подбирала гостите?!
Катаджия спира шофьор:
- Направихте нарушение...
Шофьора:
- Виновен съм, но може ли да ми простите, днес имам рожден ден.
Катаджията гледа в шофьорската книжка датата на раждане:
- Поздравявам ви и ра...
Двама пияници се срещат:
- Здрасти! Как посрещна Нова година?
- Ужасно: като подарък, събудих се под елхата.
- Че какво лошо - както винаги, на теб ти е традиция станало.
- Да, но не насред гората.
Блодинка, брюнетка и червенокоса отиват в пустинята. Когато стигнали брюнетката казала:
- Аз нося вода, да пием, ако сме жадни.
Червенокосата казала:
- Аз нося храна, ако сме гладни да хапнем.
А блонд...
В зоопарка майка към сина си:
- Иванчо, не пипай лъва!!! Може да има бълхи.
- Господине, трябва да изпълня една формалност и да поискам ръката на дъщеря ви.
- А кой ви каза, че е формалност?
- Гинекологът.
Младоженецът на сутринта:
- А сега все пак ми кажи, мила: с колко мъже си била преди мене?
Дълго тягостно мълчание. След половин час:
- Извинявай, скъпа, обидих ли те?
- Не, броя...
Красивите са нещастни.
Японска пословица
След седмична командировка на морето, млад мъж се прибира при съпругата си. Тя го посреща с гореща целувка и думите:
-Мисли ли си за мен любов моя?
Мъжа отговаря:
-Да скъпа, мислих си... всеки миг си...
Някой призовал Бойко Борисов в съда. Б.Б. си помислил, че може да бъде забавно и отишъл. Не се лъжел. Най-мнoго му харесал момента, когато съдията се признал за виновен...
още факти за Б.Б. bateboiko...
Аргументът ти не е нито достатъчно дълъг, нито достатъчно твърд.
Учител по биология от МГ Пловдив