През ’50-те и 60-години на 20 век ВМЕИ В.И.ЛЕНИН се славел с "красивите" си студентки... По този случай една студентка отива да си купи метла. Продавачката я посреща с думите:- Да ви я увия ли или ще...
Жена сварила мъжа си с любовницата по време на секс. Мъжът към жена си:
- Миче, бързо звъни в полицията! Виждаш - насилват ме!
Трябва да имаш достатъчно много акъл, за да проумееш колко си тъп!
Фен отива на врачка:
- Ще паднат ли ирландците срещу нашите?
- Да, ще паднат от смях.
- Какво е приликата между силите на KFOR и пубисното окосмяване?
- И двете покриват територия, но не пазят!
Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера:
- Тук ли живее Димитър Попов? Портиерът отговоря:
- Да, тук живее. Подпрете го до вратата, а...
След корабокрушение се спасили само 4-ма души - пияница, студент, невярна съпруга и верен съпруг. Спасили се, защото на пияницата морето винаги му е до коленете, студентът ще изплува винаги на всяка с...
Родителите 20 години правят от момчето мъж, за да може след това една жена за 20 минути да го направи идиот.
- Ти защо сваляш този филм пиратски?
- Вече съм оставил 2 кренвирша в хладилника за Асен Блатечки.
Блондинка размишлява пред огледалото:
- Аз съм толкова красива....Ама толкова красива, че никой не забелязва, колко съм умна!
- Как се прави шосе в ЮАР?
- Подреждат се негри и се минава с валяк.
- Ами осева линия?
- Подреждат се усмихнати негри с глави към средата на шосета и пак се минават с валяк.
Мъж намира джина от вълшебната лампа и си казва желание:
- Искам супер къща ма брега на окена!
- Човече, в ред ли си? Виж ме самия аз в какво живея!
Супермен написал на най-високата сграда:
"БАТМАН Е ПЕДАЛ!!!".
На следващия ден,от другата страна на сградата:
"СУПЕРМЕН Е КЛАРК КЕНТ!!!"
В лудницата водят нов пациент. Надзирателите го вкарват в килията и си отиват. Съкилийниците се струпват около него:
- Я кажи, ти кой си?
- Наполеон.
- Е-е-е, аман от императори бе, тука ги имаме вече...
Новият премиер заявява при среща с народа:
- Ние ще се оправим за 800 дни…
Радост, аплодисменти.
- А ние? - неуверено промърморва глас откъм народа.