24 °C

Всички категории

  1. През ’50-те и 60-години на 20 век ВМЕИ В.И.ЛЕНИН се славел с "красивите" си студентки... По този случай една студентка отива да си купи метла. Продавачката я посреща с думите:- Да ви я увия ли или ще...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Жена сварила мъжа си с любовницата по време на секс. Мъжът към жена си:
    - Миче, бързо звъни в полицията! Виждаш - насилват ме!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Трябва да имаш достатъчно много акъл, за да проумееш колко си тъп!

    Оценка 4 от 1 глас
  4. Фен отива на врачка:
    - Ще паднат ли ирландците срещу нашите?
    - Да, ще паднат от смях.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Какво е приликата между силите на KFOR и пубисното окосмяване?
    - И двете покриват територия, но не пазят!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера:
    - Тук ли живее Димитър Попов? Портиерът отговоря:
    - Да, тук живее. Подпрете го до вратата, а...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. След корабокрушение се спасили само 4-ма души - пияница, студент, невярна съпруга и верен съпруг. Спасили се, защото на пияницата морето винаги му е до коленете, студентът ще изплува винаги на всяка с...

    Оценка 5 от 2 гласа
  8. Родителите 20 години правят от момчето мъж, за да може след това една жена за 20 минути да го направи идиот.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Ти защо сваляш този филм пиратски?
    - Вече съм оставил 2 кренвирша в хладилника за Асен Блатечки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Блондинка размишлява пред огледалото:
    - Аз съм толкова красива....Ама толкова красива, че никой не забелязва, колко съм умна!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Как се прави шосе в ЮАР?
    - Подреждат се негри и се минава с валяк.
    - Ами осева линия?
    - Подреждат се усмихнати негри с глави към средата на шосета и пак се минават с валяк.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Мъж намира джина от вълшебната лампа и си казва желание:
    - Искам супер къща ма брега на окена!
    - Човече, в ред ли си? Виж ме самия аз в какво живея!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Супермен написал на най-високата сграда:
    "БАТМАН Е ПЕДАЛ!!!".
    На следващия ден,от другата страна на сградата:
    "СУПЕРМЕН Е КЛАРК КЕНТ!!!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. В лудницата водят нов пациент. Надзирателите го вкарват в килията и си отиват. Съкилийниците се струпват около него:
    - Я кажи, ти кой си?
    - Наполеон.
    - Е-е-е, аман от императори бе, тука ги имаме вече...

    Оценка 5 от 2 гласа
  15. Новият премиер заявява при среща с народа:
    - Ние ще се оправим за 800 дни…
    Радост, аплодисменти.
    - А ние? - неуверено промърморва глас откъм народа.

    Оценка 0 от 0 гласа