24 °C

Всички категории

  1. В затвора. Надзирател към затворник:
    - Иванов, дошли са ви на свиждане!
    - Кажете, че ме няма!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Казват, че си се оженил за много умна и красива жена!
    - Кой казва така?
    - Жена ти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. "Терористи отвлякоха самолет, в който са пътували адвокати за конференция. Терористите поискали откуп 20 милиона долара и заплашиха, че, ако не получат това, което искат, ще започнат да освобождават п...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Предложение към БНБ:

    Да се пусне монета с номинал "една минимална заплата".

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. По време на мача с Швеция се претоварили мрежите на мобилните оператори заради услугата "Гол след Гол"(sms известяване на всеки гол).

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Как би нарекъл 100 привърженици на ЦСКА на дъното на Дунав?
    - Един добър старт.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Две мечки легнали да спят зимен сън, но мъжката нещо се върти. Женската му се скарала:
    - Колко пъти да ти казвам - след септември никакво кафе!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Двама ама много пияни се срещат и единия пита:
    - Абе извинявайте искам да ви попитам сега ден ли е или нощ?
    - О-о-о, въобще не знам аз не съм от тука.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Седеше до изкуствената елха, отвори си безалкохолна бира и отпи. С добре отработени действия започна да помпа надуваемата жена.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Двама приятели си пият в бара и единият казва:
    - Жоро, би ли ми оправил сутиена.
    - Ти пък от кога си със сутиен?
    - От една година, жената го намери в колата и й казах че е мой, всеки ден ме проверява.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Дори да умра, не ще загина
    не ще увехне мойта кожа,
    защото алкохола който ще изпия
    не ще ми позволи да се разложа.
    Не сипвайте на гроба ми вода,
    на онзи свят не искам да се мия,
    но ако възкръсна от пр...

    Оценка 5 от 3 гласа
  12. - Борд 1213 вика диспечера, горивото ни е на нула, всички прибори отказаха, ние падаме!!!
    - Какво си се развикал? Чуваме те. И те зачерквамееее...

    Оценка 5 от 1 глас
  13. Който не си плати навреме тока ще бъде откачен!
    (съобщение от инкасатора)

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Скъпи, помниш ли онзи вековен дъб, под който се запознахме?
    - Помня го!
    - На него е паднала мълния и го е изгорила целия.
    - Така му се пада, неговата м..ка...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Адвокат в съдебната зала:
    -Все пак да не забравяме,че това е само една проста кражба…
    -Проста ли? - прекъсва го подсъдимия. Я се опитай и ти да откраднеш нещо!

    Оценка 5 от 1 глас