Мъж се прибира мъртво пиян вкъщи. Жена му го посреща с тиган в ръка и почва да крещи:
-Ще пиеш ли още?А??Ще пиеш ли още,питам???
-Ми,жна..малко много ше ми стане за днеска ма кат придлагш-сипи...
Двама приятели си говорят:
- Не се ли притесняваш, че бена ти се прибира вечер късно?
- Не, тя ходи на борба, може да се грижи за себе си. Харесва й да ходи, връща се винаги радостна от заниманията.
-...
- Отдавна не сме виждали такъв забележителен стрелец като
вас! - хвали горският добър ловджия. - А някога стреляли ли
сте без да улучите, господин докторе?
- Да. Веднъж излекувах един милионер за две...
Мъж влиза в бензиностанция и пита:
- Кой е шефът?
- Аз!
- Трябват ли ви работници?
- Не, целият щат е зает.
- Ами тогава нека някой да дойде най-накрая да ми напълни резервоара!!!
Рано сутрин мъж се прибира вкъщи и започва да обяснява на жена си:
- Разбираш ли, скъпа. Отначало отидохме с другарите да пийнем по една бира.
- О, моя Супермен! - отвръща жената.
- А после ходихме...
Жена казва на мъжа си:
- Каква чудесна двойка са новите ни съседи. Той през цялото време и прави комлименти, прегръща я, целува я. Ти защо не правиш така?
- Е че как? Аз даже не я познавам.
Звъни се на вратата.
- Кажете, вие по цял ден ли сте си вкъщи?
- Да, защо?
- Ами...социологическо проучване.
Засукана ромка се е навела с насочен към минувачите задник.
Приближава я възрастен господин:
- Търсите нещо ли?
- Да,клиент!
- Докторе, искам да отслабна. Предложете ми диета.
- Яжте всеки ден по филия черен хялб с маргарин, една ябълка и чай без захар.
- А това преди или след ядене?
От втора стая се обаждат на рецепцията,но тя е до тоалетна,и
телефона го вдига Гошо от охраната,който не знае Английски.
Чува:
- Тea to room two(Ти ту рум ту)= чай за втора стая],
Помисля си,че някой...
Мъж седи в обществена таолетна с раце вдигнати над главата и подскачайки говори:
- Ееех как ми се пикае, ама много ми се пикае...
Влиза един човек, чуди му се известно време и накрая решава да му помо...
- Много ти е странна снимката в паспорта?
- Какво й е странно? Ето ме - на втория ред, 7 - мия от ляво на дясно...
Съдят офис-директорът на голяма фирма за изнасилване на хигиенистката, която не е първа младост. Съдията я пита:
- Разкажете накратко как стана!
- Ами след работа, нямаше никой в офиса и аз почти бях...
- Ало! НСО ли е?
- Не, ДАНС е.
- Ще ме прехвърлите ли към НСО?
- Господин Иванов, живущ на адрес ул.Полски Тръмбеш 26, етаж 2, егн 650408626, май искате да се бъзикате с нас?!
Пролет е! Някои момичета минаха на на разделно хранене!
Закуска с Пешо, вечеря с Иван...