31 °C

Всички категории

  1. Умира един французин,
    Жена му решава да го погребе гол, за това че бил много неверен. След време почнала да я гризе съвестта - все пак е бил мъжа й, а и добро наследство оставил.
    И решила да го облече...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Влакът излиза от дълъг тунел. В едно купе сред пътниците седят и двама младоженци.
    Мъжът (шепне на ухото на жена си):
    - Ако знаех, че тунелът е толкова дълъг, непременно щях да се възползвам.
    Жената (...

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Отегчението е въпрос на избор. В света не съществува такова нещо като скука.
    Уейн Дайър

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Тест:

    Защо викат на Стойчо Младенов "Тройчо"?

    А. Защото успя да изведе ЦСКА до 3-то място в АПФГ.
    Б. Защото неговият отбор редовно пада с 3 гола разлика.
    В. Правилното не е "Тройчо" а "Триончо"

    Рез...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. На космическата станция пристига турист. След някое време пита:
    - Всичко ми харесва, но само кажете, защо питейната ви вода е жълта?
    Успокояват го:
    - Не се притеснявайте, ние вече неведнъж сме я пили!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Задават въпрос към радио Ереван:
    Знаете ли защо женените мъже обичат френската любов?
    - Най-накрая 15 мин. тишина.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Две блондинки работели на строеж. Едната попитала:
    - Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо?
    - Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са къ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Симеон Сакскобургготски:Моля ви се... нека сега... защо трябва да коментираме такива работи? Еее, нека това...
    Кажете им, че ми имате доверие и че върша...
    Вервайте ми, моля ви!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Ако жените имах толкова интуиция, защо тогава непрекъснато толкова задават въпроси?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Жена се прибира вкъщи и казва на мъжа си:
    - Току-що си купих този голям куфар, защото ми писна, събирам си багажа и отивам при мама!
    - Късно: майка ти вече е тук, напуснала е баща ти!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Баба и малко момченце седят на пейка!
    Бабата пита момченцето:
    - Как се казваш синко?
    А той отговаря:
    - Не са ли ви учили да не разговаряте с непознати мъже!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. След като ме изслуша, моят психотерапевт си записа час при своя...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Колата на един човек била пълна таратайка, цялата затрупана с листа, вейки, стъкла, кал и кръв.
    - Какво се е случило с колата ти?
    - Попитал го негов приятел.
    - Блъснах адвокат.
    - Това обяснява кръвта,...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. Влиза в бара кон и си поръчва бира, барманът и и всички в заведението гледат очудено:
    - Ти можеш да говориш? - попитал бармана.
    - Ами да мога - отговорил конят.
    - Искаш ли да работиш в цирка? Ще имаш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Седят си четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва:
    - Синът ми наскоро стана свещеник... и всеки, който го срещне го нарича отче.
    - Ехх, - казва втората - моят е епископ и всички го наричат...

    Оценка 0 от 0 гласа