Две приятелки си говорят:
ххх: Мисля, че може да му доверя.
yyy: Откъде тази увереност?
ххх: Ами станахме по-близки с него вече, и реших, че човек който държи порно в D:\Видео\Порно няма какво да крие...
- Скъпа, от какво ухаеш толкова хубаво?
- От парфюма, който вчера ми подари!
- Не съм ти подарявал парфюм!
- Подарил си! Виж си портфейла!
- Какво е 90-60-90?
- Скоростта, с която се минава покрай кат-аджия.(ако е видян де)
- Аз никога не съм лягала в леглото с мъж, докато не се ожених за баща ти - казала строгата майка на непокорната си млада дъщеря. Ще можеш ли и ти да кажеш това на своята дъщеря?
- Да, но не с толкова...
- Защо слоновете имат червени очи?
- ?!?
- За да се крият в малинаците.
- Но, никой не е виждал слонове в малинак!
- Защото добре са се скрили.
Майката казва на малкия Айнщайн:
- Не се плези, че ще си останеш такъв завинаги...
Нова диетична напитка- 60-процентна вода!
Препоръчва се на хора с излишък на вода в организма. Пие се лесно, повишава апетита и доброто настроение.
Състав: вода- 60%, консервант( етилов спирт)-40%!
Некоя красива сутрин ше се събудя, банкоматът ше ми изпише: "ПРЕДОСТАТЪЧНА НАЛИЧНОСТ" и ще разбера, че съм в Рая.
- Пуснали са нова руска вода - "Машина времени".
- И какво и толкова специалното?
- Пиеш и вече е утре...
Стар дядо в инвалидна количка разказва на внуците ловджийските си истории:
- И изведнъж, като из невиделица, отнейде изкочи една огромна мечка и със страшно ръмжене почна да...
Гробна тишина...
- И...
Ще скача Генко за първи път с парашут. Идват да го гледат жена му и детето. Генко се приземява и лежи, не става. Жена му:
- Сине, ходи да видиш - диша ли баща ти?
Връща се след малко детето:
- Тате ди...
"Тези, които ме познават, знаят, че депозира ли ми се оставка, няма случай да не я подпиша" - така премиерът Бойко Борисов коментира днес решението си да приеме подаденото вчера заявление на шефа на Д...
Учителка по биология пита децата какви искат да станат.
Иванчо:
- Искам да бъда хвойново дръвче!
- Защо?!
- Представете си какъв множествен оргазъм изпитва когато освобождава шишарките си от семената!
- Младежо, ножът трябва да се дърви в дясната ръка, а не в лявата.
- О! Извинете.
- Това е друга работа. Та, какво искахте?
- Портфейла ви и часовника.
Вечното дерби... между контрольори и пътници.