Една блондинка се обажда по телефона и пита:
- Ало, "Силиконовата долина" ли е?
От другата страна мъжки глас:
- Да, госпожице, но ние се занимаваме със съвсем други неща!!
Знаете ли , че във Факултета по журналистика към Софийския университет даже, за да се явиш на изпит Борис Ангелов може да поиска разни неприлични неща... виж ТУК
--------
Студентка пита Борис Ангело...
Има много вицове за женската логика...
А сега да поговорим за мъжката:
- къде е логиката: да се ожениш за глупачка, а после да се жалваш от липсата на логика в нея:-)
В арабските страни започна събирането на помощи в полза на пострадалите от урагана в САЩ.
----
Урагана "Катрина" замина на север от САЩ, оставяйки в Ирак чувството за леко разочарование.
----
Отговорн...
Четиридесетгодишен, все още девствен мъж, седи и си мисли:
- Утре ще правя любов с първата срещната!
На следващият ден излиза на улицата, но за лош късмет минава една грозновата жена. Той и обяснил, ч...
Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
- Може ли да видя книжката ви? пита тя.
Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
- А как изглежда книжката? пита блонд...
- Защо жените са така слаби в математиката?
- Защото мъжете постоянно им твърдят, че
|[------------------------------>| - това са 20 сантиметра...
Учителски:
- Последните два чина да излизат моментално! Утре да си доведат и родителите!
- Обичаш ли децата?
- Абе стига сте питали всички едно и също... Шест години нали отлежах вече за това?
Бухал и менгеме си говорят.
- Шшшшшшш да знаиш менгеме, еееее оная сврака, ей там на дървото, вчера как я ебаааах, не беше за вярване - казал бухала с доволство.
А менгемето отварнало:
- Браво бе, бух...
Хората са разделени на две групи: тези, които не обичат парламента и тези, които са депутати от парламента.
Доктор към пациент:
- Имам за ва две новини, добра и лоша. С коя да започна?
- С лошата и нито дума за добрата!
- Защо?
- По професия съм журналист...
Колкото по-извратено е порното на една държава, толкова по-добри автомобили се произвеждат там.
Защо в контактите вдясно пише кои приятели днес имат рожден ден, а къде и кога не пише?
Имало някога един мъж.Уволнили го.Търсил работа тук - търсил там никъде не го приемали.Един ден отчаян си вървял по улицата и видял обява от зоопарка-,,Търсим служители".Отишъл той харесали го приели...