36 °C

Всички категории

  1. Една блондинка се обажда по телефона и пита:
    - Ало, "Силиконовата долина" ли е?
    От другата страна мъжки глас:
    - Да, госпожице, но ние се занимаваме със съвсем други неща!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Знаете ли , че във Факултета по журналистика към Софийския университет даже, за да се явиш на изпит Борис Ангелов може да поиска разни неприлични неща... виж ТУК
    --------
    Студентка пита Борис Ангело...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Има много вицове за женската логика...
    А сега да поговорим за мъжката:
    - къде е логиката: да се ожениш за глупачка, а после да се жалваш от липсата на логика в нея:-)

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. В арабските страни започна събирането на помощи в полза на пострадалите от урагана в САЩ.
    ----
    Урагана "Катрина" замина на север от САЩ, оставяйки в Ирак чувството за леко разочарование.
    ----
    Отговорн...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Четиридесетгодишен, все още девствен мъж, седи и си мисли:
    - Утре ще правя любов с първата срещната!
    На следващият ден излиза на улицата, но за лош късмет минава една грозновата жена. Той и обяснил, ч...

    Оценка 4 от 1 глас
  6. Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
    - Може ли да видя книжката ви? пита тя.
    Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
    - А как изглежда книжката? пита блонд...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. - Защо жените са така слаби в математиката?
    - Защото мъжете постоянно им твърдят, че
    |[------------------------------>| - това са 20 сантиметра...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Учителски:
    - Последните два чина да излизат моментално! Утре да си доведат и родителите!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Обичаш ли децата?
    - Абе стига сте питали всички едно и също... Шест години нали отлежах вече за това?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Бухал и менгеме си говорят.
    - Шшшшшшш да знаиш менгеме, еееее оная сврака, ей там на дървото, вчера как я ебаааах, не беше за вярване - казал бухала с доволство.
    А менгемето отварнало:
    - Браво бе, бух...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Хората са разделени на две групи: тези, които не обичат парламента и тези, които са депутати от парламента.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Доктор към пациент:
    - Имам за ва две новини, добра и лоша. С коя да започна?
    - С лошата и нито дума за добрата!
    - Защо?
    - По професия съм журналист...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Колкото по-извратено е порното на една държава, толкова по-добри автомобили се произвеждат там.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Защо в контактите вдясно пише кои приятели днес имат рожден ден, а къде и кога не пише?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Имало някога един мъж.Уволнили го.Търсил работа тук - търсил там никъде не го приемали.Един ден отчаян си вървял по улицата и видял обява от зоопарка-,,Търсим служители".Отишъл той харесали го приели...

    Оценка 0 от 0 гласа