Ако Кристиано Роналдо си счупи крака в задника на Дженифър Лопез, то сумата на застраховките ще превиши бюджета на Туркменистан!
Пийнал мъж се връща в къщи. Звъни на вратата.
- Кой звъни? - пита жената.
- Маро, отвори...
- Аз не съм Мара.
- Стефче, отвори...
- Аз не съм Стефка.
- Сега пък какво? И на градове ли ще си играем!
Ако жената иска мъжът й да бъде като истински лъв, тя трябва да знае, че трудолюбието е на последно място сред качествата на лъва, а освен това всеки лъв живее с много женски ;)
След изпит преподавател в ТУ:
- Писали сте по всички въпроси. Ммм.. Много добре сте се справил колега, много добре. Среден 2.
Пътуват във влака поручик Ржевски и генерала. Генерала, мръщейки се от разнасящата се смрад пита:
- Поручик, вие сменяте ли си чорапите?
- Сменям ги... - отвърнал поручика. - За водка.
Един мафьот подарил на мутрата си воден часовник, а на другия ден мутрата попитала:
- Шефе! На тоя воден часовник къде му е кранчето за топлата вода??
Син пита баща си:
- Тате, що аз мога да пиша, а пък другите деца от детската градина не могат.
- Щот си умен тате.
- А защо аз мога да чета, а те немогат.
- Нали ти казах, щот си умен.
-А защо мойта п...
Вчера реших да опитам да се занимавам с производство на деца. Хареса ми.
Обаждане до полицията:
-Откраднаха ми часовника!
-5 без 15 е господине, приятен ден.
В една болница една жена раждала.
Родила детето и докторът го взел и започнал да го удря по масата.
Жената извикала в ужас
- Какво правиш?!
А той и отвръща:
- Майтап бе, роди се мъртво...
В магазина:
- Извинете, но вие не ми върнахте рестото!
- Извинен сте! Следващия!
В музея:
- Това е Миневра.
- А това зад нея нейния мъж ли е?
- Не... Тя не е имала мъж. Тя е била богиния на мъдростта.
Събуждат се двама рибари след тежък махмурлук. Отварят трудно очите и не вярват какво виждат - поляната разорана, мрежите хвърлени по брега.
- Виждаш ли, пияна главо, къде си хвърлил снощи мрежите! -...
Ако се вярва на една друга сентенция, край на света няма да има, защото всеки край е ново начало...
Имате стрес, нервно напрежение, депресия, не може да заспите...включете канал "Военна телевизия"...