- Така, Иванчо, утре ела в училището с родителите си.
- Но, г-жо Ивановна, днес е 15 септември!
- В нашето училище тази година въвеждаме превантивни мерки!
Жена мисли, че има проблем със секса. Отива в поликлиниката и пита първия срещнат лекар на кой етаж да отиде. Качва се тя, чука на първата врата, влиза и обяснява. Лекарят й казва да се съблече и да о...
Родило се детенцето на Азис и Китаеца. Момченце.
Гости. Светски хроникьори. Радват му се, щипкат го.
Евгени Минчев отбелязва:
- Какво добро детенце, не плаче, от един час се смее.
Китаецът се обаж...
Чък Норис може да издои кокошка и да накара крава да снесе яйце.
Един мъж се запил с приятели в кръчмата. По едно време гледа часовника - 3 часа през нощта. Почудил се как да се оправдае пред жена си и й звъни:
- Ох, спокойно - няма нужда да събираш пари за откуп -...
В бижутериен магазин продавачката към един господин:
- В нашия магазин тази седмица има двадесет процента намаление на всички бижута! Сигурна съм, че ще зарадвате вашето момиче!
- Нямам момиче - мърмо...
- А мъжете имат ли деколте на дрехите си?
- Да, когато забравят да си закопчаят ципа на панталона.
- Аз имам на корема плочки .
- Аз пък имам изолация .
- То при теб е май цялостно саниране по евро стандарта.
Двама приятели, прилично почерпили се, стоят в тоалетната и точат на писоарите. По едно време единият се обръща към другият:
- Абе пич, тъкмо съм се хванал за моя и се сещам ... какво прави сестра ти?
Това, на което в трамвая му казват "блъсканица", в дискотеката се нарича "атмосфера".
"Не подсвирквайте след девойката, излизаща от този салон! Тя може да е вашата баба!"
Благодаря на тези, които ме зарязаха в труден момент. Направихте ме по-силен. Толкова силен, че по-добре да не се засичаме.
Монголия е единствената страна в света, където можеш да застреляш и изядеш обществен транспорт.
- Татко, ти нали казваше, че си добър физиономист и помниш добре лица?
- Да! Защо?
- Ами защото си мисля, че ти счупих огледалото за бръснене...
Младеж иска ръката на своето момиче от баща й, който му казва:
- Но вие сте много млад.
- Вече съм на 25.
- Добре, а образование имате ли?
- Точно вече защитих дипломната си работа.
- Добре, кажете ми...