Их бин българче
Их бин българче унд крефте
мутер мен ме е родила,
с готини блага гешефте
мойта хаймат ми е мила.
Их бин българче унд либе
мойте долари зелени,
и на Вуте да го тресна
първа фройде е за...
Разбор на десантно учение.
Генералът:
- Участваха 100, успешно се приземиха 97, загуби – НЯМА!
Журналист:
- Извинете, как без загуби? А къде са останалите трима?...
Генералът:
- Екипажът на самолета о...
Продавам малко употребявана тоалетна хартия
(графити в тоалетна)
Вечния проблем: гладен - искам да ям, сит - не искам да работя!
Две блондинки си говорят.Едната казва на другата:
-Абе,мила ти знаеш ли,че тая година Нова година се пада петък.
А другата отвърнала:
-Дамо,мила само да не се падне и 13,че....
- Гоше кога е избухнала Втората световна война?
- 1936 година.
- Браво 6. Киро колко загинали дават руснаците?
- Приблизително 20 000 000 души госпожо.
- Браво 6. Иванчо изреди ми ги по именно.
- И аз им повтарям по двадесет пъти едно нещо, а тези идиоти стоят и се пулят, виждам, че нищо не са разбрали и не мислят да разберат!
- И в моята работа е същото...
- Вие също ли сте преподавател?
-...
Тече лекция в медицинския университет, тема "Сексуални аномалии". Професора:
- ...известен е случай, при който една жена получила тридесет и шест оргазма за един полов акт...!
Мъжки вик, изпълнен с мо...
- Докторе какво ще кажете за заболяването ми?
- Трябва да се изчака седмица.
- А после?
- После - погребение.
Закъсал един с колата. Спира, включва аварийните, отваря капака и нещо прави. Изведнъж отзад някой почва настойчиво да бибитка. Той отива и гледа зад волана седи блондинка.
- Защо стоите и бибиткате?...
Вратовръзката е просто знак, указващ накъде да се насочите.
-Знаете ли как викат на хора, които не ползват презервативи?
-Викат им мама и тете
Дева Мария разглежда бележника на Исус:
- Математика - 2! Да разделиш 5 хляба не можеш! Химия - 2! Въпреки забраната за алкохол в училището, си превърнал водата във вино! Физкултура - 2! Вместо да плу...
Две бълхи се напили и едната казала:
- Пеша ли ще се върнем или ще си вземем котка?
Изпит по химия при професор, известен с острия си език. Явява се студент с много слаби познания.
Професора:
- Нищо де. Не притеснявайте! Един човек може и да не знае нищо от химия и пак да е добър чов...