Семейство Иванови се стяга за сватба на роднина. Дълго спорят, какво да облекат. Накрая решават да подберат дрехите според цвета на косата.
- Аз ще бъда в черно - заявява дъщерята.
- А аз - в кафяво -...
През детството си тя мечтаеше да си има някакво домашно животно, да се грижи за него, да му чисти, да го храни...но когато порастна и се омъжи, тя разбра, че ще й бъде напълно достатъчно мъжа й.
- Ооо, Муци! Ново яке! Ама защо го държиш разкопчано? Не ти ли е студено?
- Стуено ми е, Муци, ама като го закопчая приличам на дебела розова крава!
- Ммм, Муци, по-добре не го закопчавай... По-добре...
Намерен е драйвер. Поставете устройство.
Върви си някакъв депресиран младеж и си мисли:
"Гаден живот... Не мога да си намеря гадже - нито една жена не ми пуска... Даже и родната ми майка!"
Мечо пух мноо се напил и ходил из гората... видял една хубава гъба халюциногенна ... и вика:
- Гъбке, ще взема да те набера...
И гъбката:
- Затвори, затвори, аз ще те набера - имам много безплатни мин...
Прибира се един зет, сваля си ризата, и се обръща към тъща си:
- Плюй!
- Ти в ред ли си? Защо да те плюя?
- Докторът каза, че змийската отрова помага срещу радикулит.
- Скъпи, защо си толкова подозрителен към мен!
- С теб не може по друг начин.
- Може. Просто не трябва във всеки мъж, седящ в гардероба да виждаш мой любовник.
Две горили наблюдават как красивият Тарзан елегантно се прехвърля от лиана на лиана.
- Не съм расистка - казва едната горила, - но не искам дъщеря ми да се омъжва за такъв индивид!
Разковничето на стратегията не се крие в това да избереш пътя към победата, а в това да направиш избора си така, че всички пътища да водят към нея.
Чък Норис е превъртвал Супер Марио без да скача.
Боксов мач. Между първия и втория рунд. Боксьорът:
- Тренер, как върви мача?
- Ако го убиеш втория рунд може да завършите наравно...
Полицай спира кола криволичеща по пътя и се обръша към шофьора:
- Господине,явно сте пил,защо не оставите жена си да кара?
- Може да съм пиян,но не съм луд!
Искам да разкажа за най-трудния период в живота си...Не можех да ходя, едва говорех, не разбирах, какво се случва...но после станах на една годинка и се появи надежда.
Попитали детето на един програмист:
- Ти познаваш ли животните?
- Да.
- А какво казва кученцето?
- Бау-бау.
- А котето?
- Мяу-мяу.
- А мишлето?
- Click-click.