Мутра си купува компютър( и само дотук е виц:-). Продавача:
- А сега да ви изберем твърд диск.
Мутрата:
- Аха...най-твърдия искам!
Съпруга разстроено пита:
- Защо винаги излизаш на балкона, когато пея? Не обичаш ли да ме слушаш?
- Не е това - отвръща мъжът. - Просто искам съседите да видят, че не те бия.
Бирата - доказателството че има Бог, и че той ни обича и иска да бъдем щастливи.
Не мога да ям сутрин, защото те обичам ...
Не мога да ям на обяд, защото те обичам...
Не мога да ям на вечеря защото те обичам...
Не мога да спя нощем защото СЪМ ГЛАДЕН!!!
- Аз съм Виктор, и съм алкохолик, пия водка.
- Аз съм Атанас, и аз съм алкохолик, пия уиски.
- Аз съм Стоян, и аз съм алкохолик, пия текила.
- Аз съм Румен, и съм барман. Приемам поръчки.
Ако изгледате филма "Пепеляшка" отзад напред, тогава този филм е за това как една жена намира реалното си място си в живота.
Автоколона от тежкотоварни камиони, успя за една нощ да достави 10000000000 компактдиска, от Бургас до София. Постигайки скорост, за пренос на данни от 2.43 терабайта на разстояние по-голямо от 400 км...
Тича при Първанов негов сътрудник:
- Господин Първанов, Папата почина.
- Тъй ли... Значи вече може да се изплати хонорара на Али Агджа.
Две блондинки и брюнетка са на самотен остров и чакат някой да ги спаси. Едната блондинка казала:
- Аз ще чакам да ме спасят.
Другата казала:
- Аз ще преплувам океана.
А брюнетката казала:
- Аз, пък,...
За да не ви предават вашите служители и приятели, плащайте им навреме, и главното - повече от тридесет сребърника.
При търговец на кучета идва човек:
- Кучето, което ми продадохте преди седмица умря!
- Странно, при мен никога не е правило така.
Обява във вестник:
"Изгубено е куче. Отличителни белези: без едно око, без един крак и без зъби. Отговаря на името Лъки."
За това, че моето семейство се разпадна, вината е по равно - 50 процента жената, 50 процента тъщата.
Мъж събужда жена си посред нощ с чаша вода и две таблетки аспирин.
Жената: - Това пък за какво е?
Мъжа: - Ами, за да не те боли глава.
Жената: - Но мен не ме боли глава...
Мъжа (сваля слиповете): - АХ...
Двама рибари седат на брега на реката и си говорат:
- Ние в нашето езеро като хвърлиме мрежата, дърпаме веднага и тя е пълна с риба. И така колкото и пъти да хвърлиме мрежата рибата никога не свършва....