Въпрос: Как броят до 20 децата от Чернобил?
Отговор: На пръстите на ръцете.
Повредила се колата на Боримиров. Качил се на трамвай.
- Следващата спирка е на "6-ти септември"! - обявил ватмана.
- Леле, как така? Няма ли по-рано да спрем някъде?
Докато не видя Слави или Бойко Борисов с коса, никога няма да повярвам на нито една от рекламите на препарати срещу оплешивяване.
Лионел Меси води мацка у тях. Приготвят се да правят секс. Докато мацката се съблича, Меси излиза за малко от стаята и се връща с двама голи типа. Ошашевано, мацето:"АМА КАКВО СТАВА?", Меси отговаря:"...
Интервю с известна актриса. Журналист:
- Защо обичате само богатите мъже?
- О! Грешите! Аз обичам само веселите мъже. И не е моя вината, че такива сред бедните няма.
- Не прави така, душата ти ще страда! Мама и татко те гледат отгоре.
- Нищо няма да видят, има облаци.
Ако програмист е на работа в 9:00 ч. сутринта, то значи е прекарал нощта на работното си място.
Програмист не се явил на работа, няколко дни. Работата тръгнала да изостава, клиентите започнали да побесняват. Трагедия! Шефът звъни по телефона у програмиста - никой не се обажда.
Накрая решили да о...
Две мутри се срещат и единия почва да говори на другия:
- Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона!
На следващия ден:
- Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона!
На по-следващия ден:...
Богат златар предупреждава кандидата за охрана:
- Дълго време ще трябва да стоите само на едно място. Дали ще издържите?
- О, свикнал съм. Скоро излязох от затвора.
Чък Норис съдил NBC за авторските права над сериала "Ред и Закон". Така се казват съответно левия и десния му крак.
Разговор между момиче и момче в компания:
- Над 18 ли си? - попитало момчето.
- Мога и да съм под 18, зависи ти на колко си! - отвърнало момичето
- Гледал ли си индийски филм на ужасите?
- Да, нищо особено.
- И там ли пеят и танцуват?
- Да, само че съвсем ужасно!
Любителите на чашката бързо стават професионалисти.
Кой инат е по голям,женския или магарешкия?!
Акъла не ми го побира това-да стоиш на маса пълна с мезета,а да ядеш ябълка и от 10 вида налична бира да предпочетеш вода!?