Безстрашие: Едно от най-характерните качества на мъжа, който се намира в безопасност.
Един пощаджия трябвало да достави една пратка в една къща.Обаче в двора имало много голямо куче.Излязла стопанката:
-Влизайте,влизайте няма страшно.
-Да не ми направи нещо-казал пощаджията.
-Не се при...
- Знаете ли, че народната поговорка "Седем пъти мери, един път режи!" е измислена от евреите?
- Не може да бъде!
- Сериозно, бе! Това е основното правило при обрязването...
Двама правят секс край река. Мъжът свършва и започва да изхлузва презерватива. Жената пита:
-Мило, ако забременея и родя момченце, как ще го кръстим?
Мъжът завързва презерватива, хвърля го във водата...
- Мамо, дай ми пари за лаптоп.
- Не! Според теб парите растат по дърветата ли?!
- Мамо, от какво са направени парите?
- От хартия.
- А хартията?
Едно джудже отива на бензиностанцията и пита:
- Колко струва една капка бензин?
Продавача отговаря:
- Ами нищо!
- Тогава накапи ми ако обичаш 20 литра!
Връща се дете от училище и пита баща си:
- Татко, ти бил ли си войник?
- Да.
- И войниците от нищо не се страхуват, нали?
- Да.
- В такъв случай можеш да погледнеш бележника ми.
-Тате! Тате! Баба ме ухапа!
-Ех-х-х колко пъти съм ти казвал да не бъркаш в клетката...
Съдийка споделя със съпруга си:
- Напускам съдийството и започвам адвокатура!
- Защо ма Миме!
- Падна ми се най гадното дело.
Заловен е КАТаджия с 200 лева подкуп,
взет от неправоспособен,пиян циганин...
Марийка отива при Иванка и й казва:
- Иванке, сложи си пердета на прозорците във вас, защото ми омръзна да гледам мъжа ти чисто гол да се разкарва.
- Марийке, ти вземи да си купиш очила, за да видиш,...
Две мутри влизат в един автосалон и единия пита продавача:
- Мерцедеси има ли?
- Има.
- А 600 S класа?
- Има.
- Тогава ми дайте два - казва мутрата.
- Защо два? - пита другата мутра.
- Нали вчера ме ч...
Един индианец се покръстил в християнската вяра.
Решил да си смени и името. Отива при отчето и му
казва:
- Отче, искам да си сменя името.
- Защо, чадо мое? Не го харесваш ли?
- Ами много е дългичко.
-...
Статус във Фейсбук:
- Хм, мисля тази вечер да си остана вкъщи и да не излизам никъде!
Черен Дроб и Портфейл харесват това.
Студент се буди на сутринта след купон и с натежала глава се довлича до банята. Поглежда в огледалото и що да види - от устата му стърчи тънка връвчица. Поглежда нагоре и с умоляващ глас казва:
- О Бо...
- Ало! Здравейте! С кой говоря?
- С магазина за обувки.
- Извинете, объркал съм номера.
- Няма проблем, елате, ще ги сменим! Само си носете касовата бележка.