Работил един човек много здраво за да си уреди живота.. Имал хубава работа, хубава къща и кола в гаража. Един ден обаче станало наводнение и отнесло всичко. Човекът не се отчаял, започнал да работи ощ...
Влиза един в аптеката и от вратата подвиква:
- Презервативи за мен!
Младата аптекарка се смутила и тихо му казва:
- Може ли по-тихо?
- Няма никой!
- А аз?
- Да затворя ли вратата?
Заглавие от вестник:
"Зет стреля по врабчета, оцелва тъщата три пъти"
Две блондинки отиват в полицията по някакъв въпрос. Докато чакат едната вижда на стената табло, на което са залепени снимки на хора.
Тя спира един полицай и пита:
- Какви са тези хора?
Полицаят:
-...
Влиза един мъж при лекар сексолог и казва:
- Докторе, нещо ми има, непрекъснато ми се иска!!
- Добре Господине, влезте в другата стая и се съблечете, след малко ще ви прегледам.
След няколко минути пр...
Мутра влиза в музикален магазин и пита за най-добрият музикален инструмент, с който да се хвали пред приятелите си. Показват му цигулка Страдивари, произведена през 1730 година, която струва 70000 дол...
Динозавърче пита майка си:
- Мамо, ние като умрем, ще отидем ли в Рая?
- Не, синко..
- Нима казваш, че ще отидем в Ада??
- Не синко, няма..
- А къде ще отидем тогава!
- В музея, синко!
Нашата международна позиция беше най-после оценена. Добавиха я в Камасутра.
Мъжката стоножка брои:
- 97, 98, 99, 100, 101... Скъпа! Родило ни се е момченце!
Равинът след края на молитвата в синагогата се обръща към евреите:
- Хора! Аз разбрах защо не ни обичат! Ние не умеем да пием. Затова утре нека всеки донесе по бутилка водка, ще изсипем всичко в общ к...
Темида - това е една лелка, която нещо мери, нещо реже, но нищичко не вижда.
За природата не съществува понятието лошо време. Само лошо чувство за хумор.
- Дъще, от всички задачки ти не реши най-лесната!
- Тате, но аз не знаех, че е най-лесната...
В пустинята, изгубил се турист пита бедуин:
- Как да стигна до Кайро?
- През цялото време все направо, а петък вдясно.
Жена прави свирки на мъж, и той й свършва в устата, а тя седи и го гледа с пълна уста. Той я пита:
-И сега кво, ще гълташ ли?
Тя:
-Нннннн....
-Е, ще плюеш ли?
-ННннннн....
-Еми, кво искаш?
-Хххляб!...