28 °C

Случайни вицове от категория «Индианци и Каубои»

  1. Малко момченце седи пред телевизора и гледа предаване за индианците. Изневиделица се обръща към баща си и го пита:
    - Тате, тези индианци защо си оцветяват така лицата?
    - Защото се готвят за война, син...

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Прерията в паника - носи се слух, че Големия Джо идва. Всички се изнасят в галоп. В самотна кръчма остава само бармана - няма накъде да бяга… В далечината се вижда облак прах - идва самотен конник. Вл...

    Оценка 5 от 2 гласа
  3. Белите хванали трима индианци и ги тикнали в затвора.
    Първата вечер най-атлетичният от тях - Скокливият елен - прескочил стената и избягал.
    На втория ден най-силният индианец - Големият бизон - счупил...

    Оценка 4.33333 от 3 гласа
  4. Двама каубои си седят в един бар в Дивия Запад и единият казва:
    - Виждаш ли го онзи ей там със шапката?
    Другият поглежда, но казва:
    - Ама те всички са със шапки, кой от всичките?
    - Абе ей онзи с двата...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Шерифът влиза в кръчмата и вижда на пода застрелян човек.
    - Мошеник ли е? - пита той собственика.
    - Да, господине.
    - Покер?
    - Не, свиреше фалшиво на цигулка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Двама индианци за пръв път виждат човек, който кара водни ски:
    - Планински орел, ти как мислиш - защо тази пирога върви толкова бързо?
    - Ами не виждаш ли, че отзад някакъв тип я гони?

    Оценка 2 от 1 глас
  7. Малко индианче пита баща си:
    - Тате, защо кака се казва Голямата скала?
    - Защото беше зачената на една голя-а-ама скала.
    - А защо батко се казва Белият дъб?
    - Защото беше заченат под един бял дъб. Раз...

    Оценка 5 от 1 глас
  8. Каубой язди по прерията. На пътя му яма.
    - Аз съм каубой, аз ще я прескоча. - казал каубоят, засилил се и я прескочил. Продължил нататък. Стигнал до една пропаст.
    - Аз съм каубой, аз ще я прескоча. -...

    Оценка 3.33333 от 3 гласа
  9. Каубой и индианският му водач препускат из прерията. По някое време спират, индианецът се ослушва и казва:
    - Апахите идват от запад.
    - Какво ще правим?
    - На изток!
    Пак препускат. Пак спират.
    - Команчи...

    Оценка 4.33333 от 6 гласа
  10. Един пътник пристигнал на забутана гара някъде в прерията. Слязъл от влака, огледал се - наоколо само поле. Попитал началник-гарата:
    - А къде е градът?
    - На 15 километра оттук.
    - Добре де, защо не сте...

    Оценка 5 от 1 глас