- Какво ви накара да ударите тъща си? - пита съдията.
- Ами, преценете сам, господин съдия. Тя стоеше с гръб към мен, в ръката ми беше тупалката, а вратата зад мен беше отворена. Как да не се възползв...
В съда към обвиняемия:
- И как стана така, че нокаутирахте тъща си?
- Ми тъкмо се прибирах от боксов мач, а тя застанала на вратата. Поздравихме се и в следващия момент тя се откри от ляво!
Обява:
"Разменям тъща за змия, породата няма значение. Доплащам разликата."
Говорят си двама приятели:
- Ей, много я мразя тая моята тъща...
- Аз пък моята много си я обичам. С всеки изминал ден повече я обичам. Ден след ден... Утре ще й правим 40 дена.
- Как винаги успяваш да купиш подарък за свекърва си и тя да го хареса найстина?
- Влизам в магазина, оглеждам внимателно всичко и избирам това, което най-малко ми харесва...
Мъж съобщава тактично лошата новина на жена си:
- Скъпа, от днес ще говоря за майка ти или добро, или нищо.
Един мъж си ходи по улицата и вижда, как някакъв удря през ръцете жена, докато тя виси от балкона:
Мъжът се провикнал:
- Ей,не бий жената бе, помогни й!
Той отвърнал:
- Това не е жена бе, това е тъщат...
Звъни телефона. Отговаря мъжа:
- Хванали сме тъща ти. Ако не платиш 100 000$ ще я клонираме.
Един мъж отишъл на свиждане на болната си тъща. Като се върнал от болницата, жена му го попитала:
- Как е мама?
- Май ще я изписват, защото доктора каза да се готвим за най-лошото.
Погребална процесия. След ковчега върви огромна тълпа. Случаен минувач пита опечаления мъж след ковчега:
- Кого погребват?
- Тъща ми.
- И от какво умря?
- Ами ухапа я кучето ми.
- Ей, дай ми го назаем...