34 °C
Двама мъже се срещат след като дълго не са се виждали и почват да си говорят за живота, работата, за семействата... Единият пита: - Жена ти все така красива ли е като преди? - Да, но сега й отнема два часа повече на ден.
- Ало! С кой говоря? - Това е магазин за обувки. - Извинете, объркал съм номера... - Елате, ще ги сменим!