27 °C
Не е виновен тоз, който яде баницата Виновен е тоз който не я яде..
Между приятели: - Защо слагаш бомба в мерцедеса си? Кого ще взривяваш? - Тъщата. - Затова ли плачеш? - Не, за колата...