32 °C
Някакъв отива на лекар. Сяда на стола и казва: - Докторе, ей тук ме боли… Лекарят го преглежда, сбръчва вежди и пита: - Пиеш ли? - Ми … сипи!
- Почнахме да живеем по-добре! - казало правителството. - Радаваме се за Вас! - казал народа.