25 °C
Защо няма "Формула-1" в България? Защото за 10 секунди успяват не само да свалят гумите, но и да ги продадат.
- Ето, опитай! Само не изплювай! Сложи на езика! Усещаш ли мехурчетата? Това е карабид!