25 °C
Влязъл заекът в една сладкарница и попитал: — Имате ли торта от моркови? — Не, нямаме – казал продавачът. Излязъл заекът, след 5 минути се върнал и попитал: — Имате ли торта от моркови? -Не, нямаме! Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново: — Имате ли торта от моркови? — Ако още един път ме попиташ, ще взема една торба с пирони и ще ти закова ушите! Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново: — Имате ли пирони? — Не, нямаме. — А имате ли торта от моркови?
- Здрасти! Откъде ми звъниш? Не се показва номера? - От домофона, глупако. Отвори вратата, половин час чакам вече.