30 °C
- Не мога да разбера защо хората говорят толкова лошо за тъщите си и все гледат да им правят някакви кални номера... Аз пък моята много си я уважавам, редовно й нося цветя, боядисвам оградката, лъскам й надгробната плоча...
Клиент в книжарница: - Дайте ми оная книга за слаботелесни… - Коя книга? - Абе как се казваше… "Отнесени от вихъра".