22 °C
от Субару форума: Колеги, Честит първи сняг за новата година. Пожелавам Ви да сте живи, здрави и смело каране в снега! ПС. За колегите от БМВ Форума, които четат нашия: Колеги, не се отчайвайте - има и градски транспорт!
Мечо Пух вика на Прасчо: - Прасчо, вчера те видях в един ресторант. Прасчо: - И с кого? Мечо Пух: - С гарнитура.