23 °C
- Много обичам второто си дете! - Сигурно е прекрасно! - Симпатично е, като всички деца, обаче майка му още не ме е съдила за издръжка!
Жена, четяща "Плейбой" се чувства почти като евреин, четящ "Наръчник на нациста"