Успешни изяви на малките дами на КСТ "Асеновец"

Златен, сребърен и два бронзови медала спечелиха Илианка( I-во място до 11г.), Алекс (II-во място до 11г.), , Сибел (III-то място до 11г.), и Мони (III-то място до 9 г.), Снимка: КСТ "Асеновец"

Златен, сребърен и два бронзови медала получиха слънчевите малки дами на Клуб по спортни танци "Асеновец" в надпреварата по спортни танци за всички възрасти в Открит републикански турнир и турнир Купа "България", организиран в Пловдив от Българската федерация по спортни танци и клуб "Парадайс Данс".

Първото място до 11 г. спечели Илияна Маринова, а на второ в същата възрастнова група се класира Алекс. На трето място, съответно до 11 г. и до 9 г., се класираха Сибел Юсуф и Мануела Аргирова. Това беше първото състезание за новия полусезон с успешен старт на клуба.

На 25 октомври КСТ "Асеновец" участва в Открит турнир в Сливен. В дисциплината "момичета-соло" Мануела Аргирова до 9 г. и Илияна Маринова до 11 г. отново застанаха на почетната стълбица и се класираха на 3-то място.

Източник: asenovgrad.net