Щирлиц вървеше по коридора и чу зад гърба си нечии стъпки.
-"Борман!"-помисли си Щирлиц.
-"Правилно!"-помисли си Борман.
Двама мениджъри си говорят. Единия пита другия:
- Ти как успяваш така добре да управляваш персонала си, такава дисциплина, толкова работливи!
- Уча се вкъщи.
- Какво четеш?
- Нищо, само наблюдавам жен...
Катаджия със стаж може да прочете по устните думите "шибан пед@л" от всякакво разстояние.
Младоженец отишъл при равина:
- И колко ви дължа за церемонията?
Равинът:
- Лично на мен нищо... Но, ако искате, пожертвайте толкова пари, на колкото оценявате красотата на вашата жена.
Младоженецът п...
Интервю с пастир от Родопите, който навършва 120 години:
- Каква е рецептата за дълголетие?
- Аз работя на чист въздух. Това е много полезно. Другото е, че вече 100 години аз казвам на говедата какво...
Келнерът, сервирал на Бойко Борисов изстинала супа, беше само на 29.
Новата секретарка английски не знаеше, но езика владееше до съвършенство...
ББ бил поканен на рождения ден на "Господари на ефира"...Как да не поканят истинският господар на ефира...
Дзън!
- Кой е?
- Полиция?
- Ние не сме извиквали!
- Съседите ни извикаха!
- Тогава отивайте при съседите!
Министерството на отбраната обяви търг за закупуване на електрически четки за зъби. Новите четки значително ще облекчат работата на новобранците.
Отива един мъж в Бюрото по труда и казва:
- Бих искал да си намеря някаква високоплатена работа без специална квалификация!
Служителят:
- Супер! Има нещо като за Вас- един милионер търси да наеме шофь...
- Чу ли? Американската армия използвала срещу талибаните в Афганистан метъл, защото бягали от тази музика!
- Да вземат да им пуснат Веселин Маринов бе, войната ще свърши за 2 дни!
- Не може! Веселин М...
Говорят си двама чиновници:
- Нали знаеш, че от понеделника почваме стачка?
- Но по закон ни е забранено да стачкуваме!
- А ние ще го направим много бавно, без да бързаме само минималните ни служебни...
Историците често го правят, качват се на машината на времето, отиват в миналото и там нещо променят.
Мъжете в шоубизнеса не плачат - ще им се размаже грима.