Доктор влиза в болнична стая, сяда на леглото на пациент и дружелюбно пита:
- Е, приятелю, какво ви боли?
Болният(през зъби):
- Крака, на който сте седнали...
Шеф се кара на новата си секретарка, която за пореден път не е отговорила на телефонно позвъняване.
- Мими, ако искате да работите тук, ще ви се наложи да отговаряте на обажданията!
(през сълзи)
-...
Президента на среща с Агенцията за чуждестранни инвестиции:
- Е, как е? Идват ли напоследък чужди инвестиции в България?
- Да, но от време на време ги хващат митничарите... - оплакали се от Агенцията.
Чистачката Мара уверено вървеше към своята цел, помитайки всичко по пътя си.
Две колежки обсъждат нов колега.
- А какъв е строен, какви очи има само!
- А и как се облича!
- Да, и толкова бързо!
Бивш катаджия,за коледа си поставя във вилата бракуван светофар.
Комшийката,през оградата:
- Що ти е туй нещо бе Гошо,хората елхи си слагат,пък ти светофар?
- Абе те и двете мигат със шарени лампички,...
Дразнещо е, когато във филмите на ужасите, седи си сам човек вкъщи и пита:"Има ли някой?"..все едно убиецът ще му отговори:"Да, в кухнята съм, искаш ли сандвич?"
Мъж влиза в ресторант. Келнера се приближава до него и го пита.
- Какво искате?
Мъжът:
- Ами искам кола, хубава къща ...
Келнерът го прекъсва с въпроса:
- Какво ще желаете?
Мъжът:
- Ами хубава жена мн...
Мога много добре да лъжа...дали да не отида да работя в някоя рекламна агенция??
ъпдейт:
А ако можех още по-добре да лъжа щях да стана депутат
Може ли някой да ми обясни защо като крещиш "ПОЖАР" идват пожарникари, "УБИЙСТВО" - пристига полиция, а на "ГАЛАКТИКАТА Е В ОПАСНОСТ" - притичват санитари?
- Как така стана, че започна да се разбирате с шефа?
- Ами откакто видя, че любимият ми сайт е www.whackyourboss.com линк нямаме проблем с общуването.
Не бих ползвал паста за зъби, препоръчвана от най-добрите стоматолози, защото тези хора са силно заинтересувани колкото се може по-често и по-силно да ни болят зъбите.
Обичам почивните дни, може да отидеш на работа в колкото часа си поискаш.
Продуцентите на "Иван и Андрей" са успяли да качат двойно рейтинга на предаването. За целта сложили за водещи Ивана и Андреа. И те четяли същите текстове, но някак станало много по-интересно предаване...
Две фолк певици си говорят:
- Монтирала съм си в силикона музикален чип.
- Защо?
- Докато мъжете ми зяпат циците ще може и да ме слушат.