Сензация! Български археолози открили скелет на мамут!
Сензация! В Британския музей е изчезнал скелет на мамут!
Да спиш по гръб е вредно за белите дробове, да спиш по корем е вредно за червата, да спиш на лявата страна е вредно за сърцето, а да спиш на дясната - за черния дроб.
Списание "Здраве" желае на всички...
Учителката взима тебешира, отива на дъската и слага няколко точки. После почва да ги съединява:
- От точка A ние с вас попадаме в точка B. От точка B ние с вас попадаме в точка C. От точка C - в точка...
Бойко Борисов обяснява на Слави Трифонов:
- Ама Слави, как така 50 процента от министрите ти ще посочваш, ти си само час на ден по една телевизия, а аз съм във всички новини по всички телевизии, радиа...
- У нас шофьорите на кабрио автомобили винаги карат със затегнат колан.
- Шубе ги е от катаджиите?
- Пътищата са ни лоши, без колан от такава кола като едното нищо ще излетиш.
Жонгльор репетира сложен номер с тридесетина порцеланови
чинии. Директорът на цирка наблюдава репетицията и пита
възхитен:
- Не ви ли се е случвало някога чиниите да ви паднат на
главата?
- Понякога.....
От един блог:
Вчера искаха да ме уволнят. Но чувайки ме, как крещя:
"УРА! Най-после!" и "Искам да видя нещастника, който ще върши моята работа!", шефът размисли неясно защо.
Представители на Газпром един ден казват, че Украйна краде газ. На следващия ден казват: "Нашите украински колеги..."
Пет години се занимавах с бизнес. Работих като вол. Благодарение на мен прилични пари изкарваха и от пожарната, и от ХЕИ, и от данъчното, и от общината, даже от митницата. Само аз единствен нищо не из...
Офицер влиза в стаята за почивка.
- Какво правите, бойци?
- Гледаме видео.
- А защо телевизорът е включен?!?
Докторът поглежда в устата му и казва:
- Този зъб е в тежко състояние и трябва веднага да се извади.
След тези думи зъболекарят се пресяга за клещите. Пациентът протяга ръка и стиска леко топките на...
Бояджия боядисва стените в психиатрията. Идва един пациент и казва:
- Майсторе, добре ли си хванал четката?
- Да, защо?!
- Тогава ще взема стълбата!..
Понякога ми се струва, че на полицаите трябва да се дава заплата, не за това, че разкриват престъпления, а за това, че не ги извършват.
Преди празниците предупредиха, че всеки който закъснее за работа на 3-ти януари, ще бъде глобен. Закъснях половин час, но се оказа, че няма кой да ме глоби.
Ако сапьорът греши само веднъж в живота си, то хирургът греши само веднъж във вашия живот.