36 °C

Професионални

  1. - Защо Дядо Мраз е винаги весел?
    - Защото знае къде живеят всички лоши момичета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Гриша Ганчев пропусна само една вноска към Бойко Борисов и сега ще си плати!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Келнер, защо е толкова малка порцията ми?
    - Още не сте опитали, а вече се оплаквате.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Добър ден , господин офицер. Бих искал да си купя шофьорска книжка. Ето ви 500 Е.
    - Ааа, те вече струват по 1000 Е . Колегата дето ги продаваше по 500 го прегази автомобил

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Служител от фабриката на Пепси бе уволнен след като дал положителна проба за Кока.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В чакалнята на зъболекарски кабинет. От кабинета се носи мелодията на зъболекарската машинка и честите охкания на пациента. Чакат пет-шест човека с тъжни физиономии. В този момент влиза мъж и пита:
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Американска радост - сега една американска ракета сваля един китайски изтребител.
    Китайска радост - сега китайският изтребител струва двойно по-евтино от американската ракета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Когато оперните певици правят секс, ушите си запушва целия квартал.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Командос от специалните служби закъснява за работа. Шефът му е много ядосан.
    - Чакам някакво разумно обяснение. Един час закъснение ми идва малко множко. Все пак си мислех, че мога да разчитам на моит...

    Оценка 5 от 1 глас
  10. - Има такива мъже, които понякога си слагат дамски чорапогашници.
    - Това са извратеняци!
    - Не, това са обирджии.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. борци си говорят:
    - Най-обичам да пътувам във вагон за майки с деца!
    - Заради майките ли?
    - Не, бе! Знаеш ли какви хубави приказки разказват майките на децата си!...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Как е настроението?
    - Пролетно ;-)!
    - Какво пролетно настроение те гони!? Навън е минус десет градуса!
    - Днес ми преведоха заплатата просто...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Що за глупост! Защо у нас депутатите работят легално, а обикновените проституки - не?!

    Оценка 2 от 1 глас
  14. - Боксът е най-добрия спорт!
    - Вие сигурно сте боксьор?
    - Не, зъболекар съм.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - А това е моята последна реалистична картина, казва се "Държавни служители на работа".
    - Но нея се вижда, че само седят и пушат.
    - Казах, че е реалистична картина.

    Оценка 0 от 0 гласа