- Защо Дядо Мраз е винаги весел?
- Защото знае къде живеят всички лоши момичета.
Гриша Ганчев пропусна само една вноска към Бойко Борисов и сега ще си плати!
- Келнер, защо е толкова малка порцията ми?
- Още не сте опитали, а вече се оплаквате.
- Добър ден , господин офицер. Бих искал да си купя шофьорска книжка. Ето ви 500 Е.
- Ааа, те вече струват по 1000 Е . Колегата дето ги продаваше по 500 го прегази автомобил
Служител от фабриката на Пепси бе уволнен след като дал положителна проба за Кока.
В чакалнята на зъболекарски кабинет. От кабинета се носи мелодията на зъболекарската машинка и честите охкания на пациента. Чакат пет-шест човека с тъжни физиономии. В този момент влиза мъж и пита:
-...
Американска радост - сега една американска ракета сваля един китайски изтребител.
Китайска радост - сега китайският изтребител струва двойно по-евтино от американската ракета.
Когато оперните певици правят секс, ушите си запушва целия квартал.
Командос от специалните служби закъснява за работа. Шефът му е много ядосан.
- Чакам някакво разумно обяснение. Един час закъснение ми идва малко множко. Все пак си мислех, че мога да разчитам на моит...
- Има такива мъже, които понякога си слагат дамски чорапогашници.
- Това са извратеняци!
- Не, това са обирджии.
борци си говорят:
- Най-обичам да пътувам във вагон за майки с деца!
- Заради майките ли?
- Не, бе! Знаеш ли какви хубави приказки разказват майките на децата си!...
- Как е настроението?
- Пролетно ;-)!
- Какво пролетно настроение те гони!? Навън е минус десет градуса!
- Днес ми преведоха заплатата просто...
Що за глупост! Защо у нас депутатите работят легално, а обикновените проституки - не?!
- Боксът е най-добрия спорт!
- Вие сигурно сте боксьор?
- Не, зъболекар съм.
- А това е моята последна реалистична картина, казва се "Държавни служители на работа".
- Но нея се вижда, че само седят и пушат.
- Казах, че е реалистична картина.