28 °C

Професионални

  1. В анкетата, която попълвах преди операцията, имаше въпрос:
    На кого да звъннем в случай на необходимист?
    И написах: На по-квалифициран хирург.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Двама евреи разговарят:
    - Абе Исак, кажи честно какво мислиш: ще излезе ли от Моше добър търговец?
    - Бе то че ще излезе, ще излезе, ама има още да учи!
    - Защо?
    - Защото все още като връща ресто, плаче...

    Оценка 0 от 1 глас
  3. В продажба се появиха нов вид тигани с незалепващо електронно покритие - когато храната започва да загаря, интернетът автоматично спира.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Молитва на добрия служител:
    Господи,
    дай ми мъдрост, за да разбирам този дебил - моя шеф;
    дай ми, Господи, търпение, за да издържам глупостта му, и за милосърдие те моля, Господи, за да му прощавам, н...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. При зъболекаря се налага да се плюе два пъти: първия път, когато той свърши да рови по зъбите, а втория, когато каже цената...

    Оценка 0 от 1 глас
  6. Ако шефът е благороден човек, то той просто е длъжен да се ожени за секретаркарката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Каква е разликата между рок китарист и джаз китарист?
    Рок китаристът знае три акорда и събира три хиляди души публика, а джаз китаристът знае три хиляди акорда и събира трима души публика.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Днес данъчните са привикали певицата Анелия и са й запяли:
    "Погледни ме в очите и кажи ми колко... взимаш!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Чиновниците в нашата страна се занимават само с две неща: сЕрат и серАт.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Собственик на секънд-хенд магазин се оженил за бившата жена на негов приятел.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Конферансието: Текст - Карен Кавалерян, композитор - Ким Брайтбург, продуцент - Евгений Фридланд, изпълнител -
    Алексей Гоман, песента:"Руски момък!"

    Оценка 0 от 1 глас
  12. - Докторе, страдам от безсъние.
    - Ще ви изпиша добро лекарство за подоряване на потенцията.
    -Интересно, и това ще ми помогне по-добре да спя ли?
    - Не, но затова пък вашето бодърстване ще е много по-пр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Сега честен чиновник е не този, който не взима подкуп, а този, който взима и честно изпълнява това, което е обещал.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Нов служител пита колега:
    - А защо в женската ви тоалетна работи осветлението, а в мъжката не?
    - Имаме само една тоалетна...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Колко е тежко да се работи, когато го няма шефа. Даже да пуша не ходя, страхувам, че направо вкъщи ще си отида.

    Оценка 0 от 0 гласа