27 °C

Професионални

  1. Китаристът Джими Пейдж е подал оплакване в съда към производителите на клавиатури за обидния надпис Page Down.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. При зъболекаря се налага да се плюе два пъти: първия път, когато той свърши да рови по зъбите, а втория, когато каже цената...

    Оценка 0 от 1 глас
  3. - Келнер! Имам муха в супата!
    - По-тихо! Не крещете! Ще чуят другите и те ще поискат!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Двама евреи разговарят:
    - Абе Исак, кажи честно какво мислиш: ще излезе ли от Моше добър търговец?
    - Бе то че ще излезе, ще излезе, ама има още да учи!
    - Защо?
    - Защото все още като връща ресто, плаче...

    Оценка 0 от 1 глас
  5. - Колко е тежко да се работи, когато го няма шефа. Даже да пуша не ходя, страхувам, че направо вкъщи ще си отида.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Нашите търговски вериги са големи мошеници. Трябва непрекъснато да гледаш да не са сменени етикетите или при сметката да не те излъжат.
    - Ти често ли ходиш?
    - Всеки ден. Аз там работя.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Намерено е сигурно доказателство за това, че някога българите са били в Африка. Там все още няма нормални икономики.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. В магазина:
    - Извинете, но вие не ми върнахте рестото!
    - Извинен сте! Следващия!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. За да бъде гарантирана сигурността на шофьорите в такситата,
    е било взето решение,на пътниците да се взема алкохолна проба
    и да бъдат закопчавани с белезници,след проверка за оръжие.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. 11.11.2010, днес е най-добрият ден за служителите, които трябва ръчно да попълват датата. А след година направо празник ще имат!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Ако шефът е благороден човек, то той просто е длъжен да се ожени за секретаркарката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Чиновниците в нашата страна се занимават само с две неща: сЕрат и серАт.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Сайтът на НОИ "падна" още преди да почне преброяването. Някой пуснал слух, че който се преброи сам ще получи и съответното заплащане.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Защо на чорапите, които продавате е написано размер 36-46, да не са каучукови?
    - Всички купуват и не питат, но щом искате да знаете ще обясня - единия е 36 номер, другия е 46.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Обява: Специалист за отдела по борба с клиентите.

    Оценка 0 от 0 гласа