Китаристът Джими Пейдж е подал оплакване в съда към производителите на клавиатури за обидния надпис Page Down.
При зъболекаря се налага да се плюе два пъти: първия път, когато той свърши да рови по зъбите, а втория, когато каже цената...
- Келнер! Имам муха в супата!
- По-тихо! Не крещете! Ще чуят другите и те ще поискат!
Двама евреи разговарят:
- Абе Исак, кажи честно какво мислиш: ще излезе ли от Моше добър търговец?
- Бе то че ще излезе, ще излезе, ама има още да учи!
- Защо?
- Защото все още като връща ресто, плаче...
- Колко е тежко да се работи, когато го няма шефа. Даже да пуша не ходя, страхувам, че направо вкъщи ще си отида.
- Нашите търговски вериги са големи мошеници. Трябва непрекъснато да гледаш да не са сменени етикетите или при сметката да не те излъжат.
- Ти често ли ходиш?
- Всеки ден. Аз там работя.
Намерено е сигурно доказателство за това, че някога българите са били в Африка. Там все още няма нормални икономики.
В магазина:
- Извинете, но вие не ми върнахте рестото!
- Извинен сте! Следващия!
За да бъде гарантирана сигурността на шофьорите в такситата,
е било взето решение,на пътниците да се взема алкохолна проба
и да бъдат закопчавани с белезници,след проверка за оръжие.
11.11.2010, днес е най-добрият ден за служителите, които трябва ръчно да попълват датата. А след година направо празник ще имат!!
Ако шефът е благороден човек, то той просто е длъжен да се ожени за секретаркарката.
Чиновниците в нашата страна се занимават само с две неща: сЕрат и серАт.
Сайтът на НОИ "падна" още преди да почне преброяването. Някой пуснал слух, че който се преброи сам ще получи и съответното заплащане.
- Защо на чорапите, които продавате е написано размер 36-46, да не са каучукови?
- Всички купуват и не питат, но щом искате да знаете ще обясня - единия е 36 номер, другия е 46.
Обява: Специалист за отдела по борба с клиентите.