- А твоята професия каква е?
- Ландшафтен дизайнер.
- Супер!!!
- Да, на булдозер работя...
В магазина. Клиент към продавачката:
- Дайте ми 200 грама салам. Отрежете 100 грама отляво и 100 грама отдясно.
Продавачката го погледнала и казала:
- Вие сте милиционер!
- Да, как се сетихте?
- По ун...
По време на полет стюардесата пита:
- Има ли доктор в самолета?
Става един и и отива в пилотската кабина. След няколко минути излиза и казва на стюардесата:
- Извинете, но в този случай не мога да изл...
Три дни и нощи кандидатът на икономическите науки изчисляваше вероятността дали съседа ще може да даде назаем 200 лева до заплата.
Докторът преглежда Генко.
- Ето ви рецепта за таблетки!
- Няма да ги пия!
- Защо?
- От вашите таблетки болничните много бързо ми свършват!!!
Ако сте нормален мъж, а всичко около вас говорят за вашата нетрадиционна сексуална ориентация, значи или сте катаджия, или футболен съдия.
Съдията:
- Така, в какво обвинявате доктора?
- В подпомагане на обира в моя апартамент.
- По какъв начин?
- Той ме посъветва да взимам преди нощта приспивателни и да спя на отворен прозорец!
Веселин Маринов зарадва свойте почитатели с новия си албум. Дискът не се отваря и не се чете...
- Чувам, че сега МВР не просто ще се бори с корупцията, а й обявява война. Не разбирам, каква е разликата?
- Как каква? На война е прието трофеите да се оставят за себе си.
Степени на кризата през очите на шефа на хартиено-целулозния завод:
Първа: Намалява производството на хартия за рекламни материали.
Втора: Голяма поръчка от печатницата за пари.
Трета: Рязко спада тъ...
Продал един бизнесмен на друг евтино пет тона банани. След някой ден, този който купил звъни на продавача:
- Твоите банани не може да се ядат направо!
- Кой ти яде банани? Трябва да се продават!
Ресторант "Карма".
В ресторанта няма меню. Просто ти носят това, което заслужаваш.
Внук пита дядо си, който е охрана в един завод:
- Дядо, а не е ли страшно нощем да дежуриш сам?
- Да, внучето ми, докато не заспиш е страшно!
- Дайте ми, моля, ето този червен плюшен задник.
- Господине, това не е задник, а сърце!
- Само да ви кажа - 20 години работя като кардиохирург. Дайте ми червения плюшен задник.
Млад аптекар отишъл да се обучава при друг, по-възрастен. Наложило се, обаче стария аптекар да излезе по работа. За да не стане грешка заръчал на младока да обслужва само най-леките случаи и излязъл....