Внук пита дядо си, който е охрана в един завод:
- Дядо, а не е ли страшно нощем да дежуриш сам?
- Да, внучето ми, докато не заспиш е страшно!
- Защо на Темида са й завързани очите?
- За да не види, как я насилват!
Млад аптекар отишъл да се обучава при друг, по-възрастен. Наложило се, обаче стария аптекар да излезе по работа. За да не стане грешка заръчал на младока да обслужва само най-леките случаи и излязъл....
Скарали се двам мъже и започнали да се бият. Не на живот, а на смърт. Накрая единият пада. Другия присяда до него и почва да му оказва помощ, процеждайки през зъби:
- Уф тази Хипократова клетва!
Четирима хирурзи си почивали и пиели кафе. Първият казал:
- Обичам да оперирам библиотекари, защото, когато ги отвориш, всичко е по азбучен ред.
Вторият казал:
- Според мен най-лесно се оперират сч...
Чух по новините, че някакъв щраус бил вдигнал полицията на крак...Разгеле:-)
Новите документи ще си вадят най-бързо криминално регистрираните лица. Техните пръстови отпечатъци отдавна са взети.
- Мамо, но защо Мими кара ферари, а аз мерцедес....Защо?
- Дъще, твоя баща е обикновен катаджия, а бащата на Мими регистрира колите в КАТ.
Промоция от градския транспорт:
Купете си месечна карта за всички линии и ще получите безплатно гъба и боя за обувки по ваш избор.
Борец отива да се разправя в БТК.
-Вижте к`во тия сметки дето сте ми ги пратили нещо не са както трябва.Искам разпечатка-к`ва е тая сума,к`во е т`ва нещо?!?
Извадили му разпечатка,борецът я прегледал...
Учебната година в Академията на МВР бе открита с музиката от филма „Кръстникът“
Източници твърдят че ББ се е разплакал от умиление.
Говорят си двама:
- Аз съм банкер, и за мой срам трябва да си призная, че в театър не съм стъпвал 20 години.
- Не се притеснявайте, - казва другият, - аз съм актьор, и аз също последните 20 години не...
В час по физика на Исак Нютон му паднала ябълка на главата и той формулирал закона за земното притегляне.
В час по механика на Иван Ненов му паднал гаечен ключ на главата и какво той формулирал езиков...
Дежурен лекар приключва смяната си и минава през стаите с пациентите:
- Довиждане, довиждане, сбогом, довиждане...
Любител на бирата се обръща възмутен към сервитьора:
- И вие си мислите, че ще пия тази пикня ?! Извикайте управителя!
- Няма смисъл. И той няма да я пие.