Като разгледате снимките в профила ми виждате че съм рибар. Искам да ви разкажа за последния си подвиг. Бях на язовир "Искър" и хванах един много, ама много голям шаран.Т олкова голям че като го извад...
Дядо Коледа в детската градина пита:
- Деца, знаете ли какво ви нося?
Децата(в хор):
- КРЕДИТИ!
Отчаян мъж стои и в бара и като замръзнал! Не реагира!
Отива един рокер да се заяжда с него.
- Ей, ставай!
Нашия стои.
- Ставай, копеле!
Не реагира. Рокерът му изпива водката на екс и пита:
- А...
В тъмна уличка една жена е спряна от крадец:
- Събличай се!
Жената си сваля палтото и горната дреха и ги дава.
- Събличай се чисто гола!
- Срамувам се!
- Няма от какво да се срамуваш! Бивш доктор съм!
Срещат се двама търговци:
- Ти какво продаваш?
- Презервативи.
- А това момче с тебе синът ти ли е?
- Не, една рекламация.
Съдия пита обвиняемия:
- Последен път питам, кой ви беше съучастник?
- Нали не мислите, че съм способен да предам собствения си брат?
Внимание! Повече от две разклащания е вече мастурбация!
Тя: ЗНАЧИ ТАКА??! ХАРЕСА ТИ СЕКСА? ХАРЕСА ТИ КАК ГОТВЯ??? НО НЕ ТИ ХАРЕСА, ЧЕ ТИ ПИПАМ ЛАПТОПА, ЗА ДА СИ ВИДЯ ЗА МИНУТА ФЕЙСБУКА? ЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ СИ ЕДИН СКАПАН ЕГОИСТ, ВЛЮБЕН В ЛАПТОПА СИ???
Той: да, да...
По време на пътешествие в Шотландия турист посетил езерото Лох Нес с надежда да види знаменитото чудовище.
- По кое време се появява чудовището? - попитал той своя гид.
- Обикновенно след осмото уиски...
Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика.
-А какво е логика?-попитал Стоян.
-Сега ще ти обясня.-казал бащата.
-Имаш ли кибрит?
-Да,имам.
-Значи пушиш....
В аптеката:
-Дайте ми лекарство.
- Какво?
- По Ваш вкус.
Срещат се две светски лъвици:
- Мила, гледам те: днес си с еднотонен грим!
- Въобще не е в един цвят!
- Аз за цвета не казвам нищо. За тежестта.
Пристига Исус на тайната вечеря, а там тече щур купон, всички ядат, пият и се забавляват, и никой не му обръща внимание...
Повъртял се той, поизкашлял се, но никакъв резултат. Накрая бута един от апос...
- На тридесет годишна възраст той за първи път опита жена.
- А дотогава?
- Дотогава само мъже.
- Какво? Той обратен ли е?
- Не, канибал.
Двама старци седят на пейка в парка и разговарят:
- Знаеш ли - казва единият - навремето ми трябваше само да видя хубаво момиче и ми ставаше.
- А сега? - пита другият.
- Сега... зрението м...