32 °C

Разни

  1. Най-трудното за ергена - да съблече жената, а за женения - да я облече.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Блондинка, брюнетка и червенокоса били на необитаем остров от години. Накрая попаднали на вълшебна лампа, която заявила, че ще им изпълни по едно желание.
    Червенокосата казала: "Тук е горещо и скучн...

    Оценка 5 от 2 гласа
  3. Една жена си поръчала жиголо, но казала че искала да не е много бърз. Пратили и един, който дошъл след 2 часа. Започнал да се съблича и си хвърлял дрехите през терасата.
    - Какво правите? Защо си хвърл...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Двама приятели си говорят, и единият пита другия:
    - Абе, Иване, сега като преспя с жена ти, какви ставаме ние?
    А другият му отговаря:
    - Квит, Пешо, квит.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Млад свещеник отива на закуска. Среща една монахиня и казва:
    - Добро утро, сестро.
    - Станал си от погрешната страна на леглото! - отговаря му тя.
    Свещеникът се учудва, но отминава. След малко среща ед...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Между гаджета:
    - Миличко, какво ще направиш ако забременея?
    - Гледала ли си филма "Да изчезнеш за 60 секунди" .

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В спортен магазин:
    - Имате ли парашути?
    - Да!
    - Бихте ли ми обяснили как се използват?
    - Дърпате тази ръчка и парашута се отваря.
    - А ако не се отвори?
    - Тогава дърпате тази ръчка и се отваря запасния...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Комшу, цяла нощ у вас светеше. Гости ли имаше?
    - Не. Днес жена ми се прибира от почивка и може да ме попита защо електромерът е навъртял толкова малко докато я няма...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Влиза дядка в аптеката и пита:

    -Имате ли виагра?

    -Имаме деде, искаш ли?

    -Да, половинка.

    -Половинка ще ти го дигне наполовина, няма да става за секс!

    - На мен, ми трябва като ходя да пикая, да...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Жена пуска обява"
    "Млада жена търси да се запознае с мъж за сериозна връзка".
    Един мъж решил да звънне и пита:
    - Кажете, моля, за вас "сериозна връзка" какво е?
    След кратка пауза:
    - Ами..поне веднъж в...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Говорят си двама приятели:
    - А аз пък моя син го кръстих Майбах!
    - Ама си глупак...
    - За това пък имам Майбах!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Двама приятели се срещат и единия пита другия:
    - Знаеш ли по какво се отличава началника от мъжа?
    - Не.
    - Началникът знае своя заместник, докато мъжът не.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Един човек е на сафари и изведнъж среща едно племе от 100 души. Вождът го пита:
    - Какво избираш смърт или Хуба-буба?
    На човека не му се умирало и решил да избере Хуба-буба. И племето започнало да го и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Кой работи най-много сега в полицията?
    - Полицейските буркани.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Новороден вундеркинд към акушерката:
    - Благодаря за вниманието!

    Оценка 0 от 0 гласа