Новороден вундеркинд към акушерката:
- Благодаря за вниманието!
- Защо две блондинки се карат преди да седнат на мотор?
- Защо?
- Коя да седне до прозореца!
Двама приятели си говорят, и единият пита другия:
- Абе, Иване, сега като преспя с жена ти, какви ставаме ние?
А другият му отговаря:
- Квит, Пешо, квит.
С викове "Провървя ви, гадове!" 142-годишния Генко внесе последната си вноска по ипотеката.
Заради хубавата Елена пламнала Троянската война.Заради нашата Елена пламнаха Миро-янските ревове.
- Защо администраторите не се зарибяват по Big Brother?
- Защото виждат всичко!
- Мамо, защо клоунът има червен нос?
- За да не го блъсне някой камион.
В спортен магазин:
- Имате ли парашути?
- Да!
- Бихте ли ми обяснили как се използват?
- Дърпате тази ръчка и парашута се отваря.
- А ако не се отвори?
- Тогава дърпате тази ръчка и се отваря запасния...
Янъкова/Пазарджик 8-мо СОУ:
- Петя, аз дошла от Русия преподава математика, а не гледа твои баджаци.
- С моя мъж вече си говорим само с мимики.
- Сега разбирам защо средният му пръст е така източен!
Жена пуска обява"
"Млада жена търси да се запознае с мъж за сериозна връзка".
Един мъж решил да звънне и пита:
- Кажете, моля, за вас "сериозна връзка" какво е?
След кратка пауза:
- Ами..поне веднъж в...
Звъни се на вратата. От вътре се чува:
- Кой звъни?
- Полиция!
- Какво искате?
- Да си поговорим.
- Много ли сте?
- Двама сме.
- Ами поговорете си тогава.
- Чу ли колко са балите?
- 400 000.
- Не, чак сега преброиха всички бали от пари на Вальо Топлото - 3,7 млн. лева
Влиза дядка в аптеката и пита:
-Имате ли виагра?
-Имаме деде, искаш ли?
-Да, половинка.
-Половинка ще ти го дигне наполовина, няма да става за секс!
- На мен, ми трябва като ходя да пикая, да...
Спиритически сеанс.
- Извикваме духа на на Дон Жуан, извикваме духа на Дон Жуан...
След някое време почнало да се чува женски смях, а после мъжки глас:
- Извинете, сега съм зает, викнете ме малко по-к...