В едно градче идва богат турист.
Оставяйки авансово 100 $ на собственика на хотела, се качва да разгледа стаите в хотела. Собственикът на хотела, без да чака и миг, тича при месаря и си връща дълга. М...
Опашка във ветеринарната клиника.
От вратата:
- Кой е таткото на шнауцера?
- Аз!
Влиза.
Пауза.
Шепот в края на опашката:
- А ти ми казваш, че аз съм извратен...
Къде отива щъркела като донесе бебето?
- Прибира се в слиповете.
Църква. Венчавка. Свещеника тържествено:
- Съгласен ли сте да вземете тази жена?
Младоженеца:
- А можете ли да предложите нещо по-добро?
- Госпожо, моля Ви! Контролирайте детето си!
Непрекъснато ме имитира!
Майката веднага взема мерки:
- Петърчо, престани да се правиш на идиот!
Четирима пасажери пътуват в един влак-един шоп, един пловдивчанин, една дебела и една мощна блондинка.
Наближава тунел и изгасват светлините. В тъмнината се чува един юмрук. Излезли от тунела, светнал...
Срещам един съсед, който работи в БТК. На шега му набирам номера на служебния GSM, като мисля, че вече няма да ми отговори(картата е Мтелска), но телефона му звъни.Питам го:
- Защо не си с карта на "В...
Шофьор на такси почуква на вратата на своя възрастна съседка и с виновен глас казва:
- Страшно съм огорчен, госпожо, но току-що, на завоя, без да искам, прегазих котката ви. Разбира се, готов съм да н...
Eдна вечерв Ломиндол. Задругата спи... По едно време Гимли буди Леголас и му вика:
- Леголас, хайде да..., а?
- Ама не може, бе Гимли! Нощ е, другите ще ни чуят и какво ще си помислят тогава?
- Ех, ам...
В един ресторант клиент иска да плати сметката си, но когато му я дават изпада в ужас:
- 300 лева за една вечеря?! Надявам се, че ще направите отстъпка, като за колега?
- И вие ли сте келнер?
- Не, об...
- Леле вчера каква млада и готина мацка сложих в леглото!
- А не мен все някакви старици ми се падат.
И двата грипни вируса полетяха нататък.
Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна.
Тя:
- Иване, дай малко семки!
Той:
- Няма да ти дам.
Тя:
- Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен!
Той:
- Едно е звезди, друго е семки!
- Как се казваш?
- На галено - Олег.
- А пълното име?
- Олигофрен.
- Здравей, принцесо.
- Що пък "принцеса"?
- Щото в лицето си катo филия с кайма.
Баща пита сина си по време на вечеря:
- Сине, защо ядеш с пръсти?
- Аз ли съм се напушил? Не съм се напушил!