Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна.
Тя:
- Иване, дай малко семки!
Той:
- Няма да ти дам.
Тя:
- Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен!
Той:
- Едно е звезди, друго е семки!
- Как се казваш?
- На галено - Олег.
- А пълното име?
- Олигофрен.
- Здравей, принцесо.
- Що пък "принцеса"?
- Щото в лицето си катo филия с кайма.
Две борчета Иво и Цоньо, развълнувани от това, що е то хакерството, решили една вечер да се пробват.
На другия ден отиват на работа при шефа:
- Какво правихте снощи бе, Иво?
- Занимавахме се с хакерс...
Разговарят индианец и кореняк - гражданин на Ню Йорк. Гражданинът:
- Е, харесва ли ви нашия град?
- Прекрасно, просто прекрасно! А на вас харесва ли ви страната ни?
Фалшивите банкноти се различават по липсата на надписа:
"За подправка виновните се наказват съгласно закона".
Срещат се двама евреи, заговарят се и единия почва да разправя:
- Жена ми е толкова умна, добра, красива, готви страхотно
Другият го прекъсва:
- Абе Исак, толкова ли си я закъсал, че се опитваш да ми...
Обява:
Търсят се момичета за добре платена работа. тел. 123-123
Господа, за добро прекарване на времето тел. 123-123
Из мемоарите на един флегматик:
"Вървя си аз един ден по улицата. По едно време чувам шум - зад мен бият някого. Обръщам се - те мен биели..."
- Вече ви оперираха? - пита лекарят. - Е и как е?
- 3000 долара.
- Имам предвид какво сте имали?
- Само 250 долара.
- Вие отново не ме разбрахте. Питам ви какви са оплакванията ви?
- Таксата е прекал...
Житейски бисери:Животът е като стълба в кокошарник - къс и осран! Животът е болест, която се предава по полов път и е със 100% смъртен изход. Не ходи по чуждите стъпки, защото няма да оставиш следа!Не...
Лекция на "изцелител". Сеансът свършва, тълпата започва да се разотива, и изведнъж се чува вик:
- Аз ходя! Аз пак ходя!
- Какво става, братко, изцели ли се?
- Не, откраднали са ми колата!
Двама приятели разговарят:
- Представяш ли си, връщам се вкъщи, отварям гардероба, а там - гол мъж!
- Ами нищо ново под слънцето - казал другият.
- Как така нищо ново??? Ама аз не съм женен!!!!
По какво може да се познаете, че скоро е било Цветница?
По oплешивелите върби навън!
Заблудил се един негър в пустинята. Вървял, вървял и изведнъж намерил една бутилка. Отворил я, а от вътре излязъл един дух, който казал, че ще му изпълни три желания, задето го е освободил.
Помислил н...