Един joint-ар си признал: "Веднъж опитах да откажа тревата... това бяха най-лошите 15 минути през целия ми живот"
Двама пияници отишли на стадиона и решили да играят. Единят казал:
- Сега, аз ще бъда двата отбора и съдиите.
А другият:
- Добре, аз пък ще съм публиката...
И така, играта се започнала. По едно вр...
Едно птиче умряло от студ и паднало на пътя. Минала една грозна крава и го посрала. От топлината на говното птичето се съживило и почнало да чурулика, че е живо. Чула го една котка и го извадила от го...
На почивката Гончаренко се обръща към поручик Ржевски:
-Какво ще кажещ за Урсула?
Ржевски отговаря : Ще го духа.
-"А какво ще кажеш за Пеньо"?
Ржевски :"И той ще го духа"
-А какво ще кажеш за Вихре...
Ще създам мъж и жена и ще сложа първороден грях на цялото им потомство. След това ще забременя една жена, със себе си като нейното дете, за да се родя в човешка форма. Веднъж жив, ще се убия като жерт...
Един мой приятел завърши университета, почна да прави пари и направи откритието, че да прави пари е можел да почне преди пет години!
В американски затвор водят престъпника към електрическия
стол.
- Дайте ми адреса на най-близките ви роднини - казва
палачът.
- За да им изпратите моя прах?
- Не, за да им изпратя сметката за тока.
Между две приятелки:
- Чух, че си се развела - сигурно причината е в мьжа ти?
- Не, Пешо бодигарда не се побра в гардероба.
Из доклад на статистическа служба:
"През миналата година са встъпили в брак 57 480 души, от тях 28 740 жени."
Мъж иска ръката на разведена жена:
- Моля за вашата second hand!
Българина, румънеца и сърбина се обзаложили кои може да пренесе повече дини от точка А до точка Б. Пръв започнал сърбина:
Аз мога да пренеса 2 дини под мишниците.
Румънеца казал:
Аз ще пренеса 3 дини...
- Колко наркомана са нужни, за да завинтят една крушка?
- 15 - един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.
Влиза в банката маскиран мъж с пистолет и вика:
- Никой да не мърда! Това е обир! Веднага преведете всички пари в моята сметка IBAN:BGSFS547059124578912345, и без глупости!
- Ало! Това е телефонния секретар. Моите хора са на почивка и няма абсолютно какво да правя. Поговорете си с мен...моля.
Младеж се опитва да сваля недостъпна девойка:
- Госпожице, Вие имате такива дълбоки очи, в тях човек може да се удави...
- Тъпак!
- А, на носа ви да се обеси..