27 °C

Разни

  1. - Вече няма никога да го чакам с вълнение, кога ще чуя стъпките му, и как ще звънне на вратата точно в седем вечерта!
    - Божичко, какво се е случило?
    - ... и повече никога няма да вечеряме на свещи..
    -...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - За да не се разболея от грип, аз нося маска и я сменям всеки 4 часа.
    - А аз, за да не се разболея от СПИН, нося презерватив. Сменям го всеки час.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Шеф на търговска фирма се оплаква на колега:
    - Не мога да разбера какво става.... Що за търговци се навъдиха?? Не могат да продадат нищо. Пълна скръб. Едно време имах един служител, който успя да прод...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Поръчва си клиент пържола в ресторантче. Гледа, че келнера носи чиния и държи с пръст пържолата.
    - Келенер! Защо ми държите пържолата с пръст?
    - Не искам пак да падне на пода...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Промоция от производител на тестове за бременност:
    "Смени положителен тест за детска дрънкалка!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Вчера без напрежение изгорих 800 калории.
    - Е, добре, добре, разкажи по-подробно.
    - Просто забравих пицата във фурната!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Кенгуру влиза в бар и си поръчва джин с тоник. Барманът е изумен и се опитва да завърже разговор:
    - М-даа, не ни се случва често да идват кенгура...
    - Е как дави се случва - джин с тоник - петнайсет д...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Що е то? Отпред влезе - лошо, отзад влезе - пак лошо, по-средата да влезе - ептен лошо. Започва с "к", завършва на "р" и по средата има "у"
    Отговор: кондуктор

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Мъж в магазин пита продавачката:
    - Имате ли гащи?
    Продавачката:
    - Не.
    Той:
    - А продавате ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - При нас входът в платен.
    - А има ли нещо безплатно вътре?
    - Да, изхода.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Имаше ли късмет мъжът ти на конните надбягвания?
    - Много голям късмет! Беше си забравил всичките пари у дома!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Обява:
    "Заменям жена на 40 години, за две на по 20, в различни квартали!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Прибира се манго след няколкодневно отсъствие и циганката:
    - Къде си бе, животно?
    - Бях на конференция ма циганко проста.
    - Кат зема машата...
    - Слушай сега да ти обясня ма простак. Знаеш ли какво е в...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Защо хипоптамите се ебат под вода?
    - Според вас, как се овлажнява двукилограмов клитор?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Един joint-ар си признал: "Веднъж опитах да откажа тревата... това бяха най-лошите 15 минути през целия ми живот"

    Оценка 0 от 0 гласа