Обява:
"Заменям жена на 40 години, за две на по 20, в различни квартали!"
- Имаше ли късмет мъжът ти на конните надбягвания?
- Много голям късмет! Беше си забравил всичките пари у дома!
Прибира се манго след няколкодневно отсъствие и циганката:
- Къде си бе, животно?
- Бях на конференция ма циганко проста.
- Кат зема машата...
- Слушай сега да ти обясня ма простак. Знаеш ли какво е в...
Защо хипоптамите се ебат под вода?
- Според вас, как се овлажнява двукилограмов клитор?
Съдят мъж. Съдията към обвиняимия:
- Господине, разкажете ни вашата версия за историята.
- Г-н съдия, прибирам се аз в къщи гледам жената лежи гола, притеснена. Огледах цялата къща - никой. Покавам се...
Един приятел казва на друг:
- По дяволите, забравил съм си портфейла, ще ми дадеш ли назаем 10 лева?
- Ето, заповядай.
На следващия ден.
- Нали ти дължа десет лева?
- Да.
- Пак съм си забравил парите....
Под егидата на ООН,
на световен конгрес по Македонистика,не са били поканени само
представители на Скопие.На въпроса защо,им е било обяснено,че ще
бъдат поканени на следващият конгрес по Българистика...
- Разделихме се по взаимно съгласие.
- Как така ?
- Ами тя ме изгони и аз се съгласих
На един мъж почнали да изчезват дините от бостана му. Решил, за да не хваща крадеца, само да сложи табелка:"В една от дините е инжектирана миша отрова". Отива следващия път и вижда, че всички дини са...
Свещеник се обръща към аптекар:
- Какво ново при вас, господине?
- Лошо, много лошо! Ако Господ не стовари някаква епидемия
върху човешкия род, ние и двамата ще стигнем до просешка
тояга!
- Защо блондинките докато се къпят се въртят около струята вода от душа???
- Ами понеже използват Wash & Go!!!
- Мамо, кога ще стане езерцето в двора?
- Спри да говориш и продължавай да плюеш!!!
Говорят си двама психиатри:
- Днес имах ужасен пациент, помислиха ме за уличен стълб.
- Какво е толкова ужасно?
- Това, че той се мисли за куче.
Купонясват цигани, ядат, пият, веселят се, сал един седи тъжен.
- Асане! Що си тъжен ва?
- Мани, мани, на жената, на Айшето демек, и откриха СПИН... Майтапя се ве, ко побледняхте сичките така?!
Молба към "Свидетелите на Йехова" да се явят при следователя Иванов за даване на показания.