- Моля, един букет за рождения дена на една дама.
- Имате ли нещо предвид?
- Да. И затова ще ми трябват цветята...
1969 година след като американците кацнали на Луната,хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали:
-Ех Месечино,земльо македонска,некои ден ке те освободиме !
Обява във весника! Изгубено е изключително умно куче! Шаро ако четеш обявата хвърляй вестника и се връщай в къщи веднага!
В един бар виси реклама "БЕЗПЛАТНА БИРА ЗА БАПТИСТИ!!"
Един тарикат видял това, зарадвал се, отишъл при бармана и казва:
- Сипи бира, баптист съм.
- А как ще докажеш? Трябва доказателство!
Пичът се по...
- Вчера за първи път опитах секс по телефона.
- Е, и как е?
- Заработих петдесет лева!
Чуто по радиото преди няма и 10 мин.:
-Заповядайте в новата японска градина, в която ще плувате в собствени води.
Питат радио ервена:
- Кое ще е най-нужно в последните дни преди края на света?
отовор:
- Виагра.
Отива един в еднa туристическа агенция и казва:
- Искам да си поотпочина някъде, но да има там библиотека, билярд, басейн, сауна, фитнес. Храната да е добра. А в стаята си да имам компютър, телевизор,...
Решили заека, вълка и хамстера да емигрират в Китай. Стигнали границата и заека казал:
- За да не познаят че сме от друга страна аз ще се прекръстя на Зуй
- Аз ще съм Вуй - казал вълка
Хам...
- Здравейте! Дайте ми един билет за Варна.
- Защо? Февруари е, не е сезон. Какво забравихте там?
- Детето...
Надпис на вратата на магазин: "Магазина е затворен" отдолу зевзек добавил: "и магазинера също".
Немец се прибира у дома и хваща жена си с любовник. Голият любовник скача от леглото и влиза в банята, там взима една кърпа и се поприкрива с нея. Вбесеният мъж тича след него и крещи:
- Не! Не!
Жена...
Шофьор идва на себе си след катастрофа и пита:
- Къде съм?
Сестрата отговаря:
- В двайсет и пета.
- Стая или камера?
Главата на мъжа лежи на коленете на жена му. Жената го гали по косите, сваля му очилата и нежно казва:
- Мили, без очила на носа си отново приличаш на хубавеца, за когото се омъжих...
Мъжът поглежда...
Демокрация - властта принадлежи на хората, а всичко останало принадлежи на властта.